13:31 | 07.10.11 | Նորություններ | 2662
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել»-ը (ապրանքանիշը Beeline) պարգևատրեց Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջում սեպտեմբերին անցկացված ֆուտբոլային վանկարկում մրցույթի հաղթողներին:
Մրցույթի հաղթողներ Հրաչ Խաչատրյանը և Սամվել Կիրակոսյանը, որոնք հորինել էին վանկարկումներ նվիրված Հայաստանի ֆուտբոլի հավաքականին եւ նկարահանել այն տեսախցիկով, պարգևատրվեցին Հայաստանի ֆուտբոլի հավաքականի վերնաշապիկներով, ստացան Եվրո 2012 ընտրական փուլի հանդիպման Հայաստան-Մակեդոնիա խաղի տոմսեր, ինչպես նաև բրենդային նվերներ:
«Հայաստանի ֆուտբոլի հավաքականի հաջող խաղը վերջին ժամանակներս  Beeline Armenia էջում  դարձել էր ակտիվ քննարկման թեմա: Ելնելով դրանից` մենք առաջարկեցինք մեր մասնակիցներին հորինել վանկարկումներ և այդ ձևով արտահայտել իրենց աջակցությունը Հայաստանի ֆուտբոլի հավաքականին և միաժամանակ պայքարել մրցանակների համար»,- նշեց ԱրմենՏել-ի հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը:

13:31 | 07.10.11 | Новости | 2639
Ереван/Медиамакс/. «АрменТел» (торговая марка Beeline) наградил победителей конкурса футбольных речевок, проведенного в сентябре на официальной странице Beeline Armenia в социальной сети Facebook.
Победители конкурса Грач Хачатрян и Самвел Киракосян, которые сочинили речевки в поддержку сборной Армении по футболу и сняли их на камеру, получили футболки сборной Армении, билеты на матч отборочного цикла Чемпионата Европы 2012 Армения-Македония и брендированные сувениры Beeline.
«Удачное выступление сборной Армении по футболу в последнее время стало предметом активных обсуждений на странице Beeline Armenia, и мы предложили участникам сочинить речевку и таким образом выразить свою поддержку футболистам, а заодно и побороться за призы», - сказала руководитель службы по связям с общественностью АрменТел Ануш Беглоян.