ivi.ru նախագծի հիմնադիր ու բաժնետեր Աննա Զնամենսկայան
Երեւան: Մեդիամաքս: Վաղը կկայանա երկրորդ վարպետության դասը Մեդիամաքս-ի Yerevan Web Meetings 2011 նախագծի շրջանակներում:
Վաղը կայանալիք վարպետության դասը կվարի ivi.ru նախագծի հիմնադիր ու բաժնետեր Աննա Զնամենսկայան: Դասի առաջին մասում Աննա Զնամենսկայան կխոսի օնլայն վիդեոյի զարգացման միտումների եւ հեռանկարների մասին: Վարպետության դասի երկրորդ մասը նվիրված է լինելու ինտերնետային նախագծերի առեւտրայնացմանը (մոնետիզացիային):
Աննա Զնամենսկայան 2004թ. եղել է «Մենեջերների E-xecutive ընկերակցություն» ՓԲԸ կոմերցիոն տնօրեն, 2004-2007թթ. գլխավորել է B2B Media ընկերությունը: 2007-2009թթ. եղել է Rambler Media ընկերության կոմերցիոն տնօրեն: 2009թ. գլխավորել է Digital Access ընկերությունը:
Բոլոր ցանկացողները կարող են հոկտեմբերի 22-ին, ժամը 14:00-ին մուտք գործել www.Itel.am կայք ու դիտել վարպետության դասի օնլայն հեռարձակումը (live streaming):

12:03 | 21.10.11 | Новости | exclusive 6559
Ереван/Медиамакс/. Второй мастер-класс в рамках инициированного Медиамакс проекта Yerevan Web Meetings состоится завтра, 22-го октября.
Завтрашний мастер-класс проведет основатель и со-акционер портала ivi.ru Анна Знаменская. В первой части мастер-класса она будет говорить о тенденциях и перспективах он-лайн видео, во второй - о монетизации интернет-проектов.
В 2004 году Анна Знаменская была коммерческим директором ЗАО «Сообщество менеджеров E-xecutive». С 2004 по 2007 гг. - генеральный директор B2B Media.
С 2007 по 2009 гг. - коммерческий директор Rambler Media. С 2009 года - генеральный директор компании Digital Access.
Все желающие могут с 14:00 часов 22-го октября следить за мастер-классом в режиме веб-трансляции (live streaming) на сайте www.Itel.am.