14:39 | 01.12.11 | Նորություններ | 3138
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Անցկացրու ձմեռն ինտերնետում» ակցիայի մեկնարկի մասին, որի շրջանակում Հայաստանի բոլոր բնակիչները մինչեւ դեկտեմբերի 31-ը միանալով Hi Line «Մեգա» անսահմանափակ սակագնային փաթեթներից որեւէ մեկին, կստանան հնարավորություն առաջին երեք ամիսն օգտվել ծառայությունից անվճար:
Ակցիայի շրջանակում Hi-Line ծառայությանը միանալու պայմանգիր կնքելիս բաժանորդին անվճար տրամադրվում է ADSL-մոդեմ եւ չի գանձվում միացման վճարը: Hi Line «Մեգա 1024», «Մեգա 2048», «Մեգա 3072» սակագնային փաթեթների ամսավճարը 4-րդ ամսից սկսած կազմում է համապատասխանաբար 6000 դրամ, 8000 դրամ եւ 12000 դրամ:
«Նոր առաջարկի շնորհիվ մեր երկրի ավելի քան 60 բնակավայրերի բնակիչներն ամբողջ ձմեռ կարող են անվճար օգտվել Hi Line ինտերնետ ծառայությունից»,- նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

Генеральный директор АрменТел Игорь Климко
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил о старте акции «Проведи зиму в Интернете», в рамках которой жители Армении до 31 декабря 2011 года могут подключиться к одному из безлимитных тарифных планов услуги Hi-Line «Мега» и первые 3 месяца пользоваться услугой бесплатно.
При подписании договора на оказание услуги Hi Line в рамках акции «Проведи зиму в Интернете» модем и подключение предоставляются клиенту бесплатно. Ежемесячная абонентская плата ТП Hi Line «Мега 1024», «Мега 2048» и «Мега 3072», начиная с 4 месяца, составит 6000, 8000 и 12000 драмов соответственно.
«Благодаря новому предложению жители более чем 60 населенных пунктов нашей страны смогут пользоваться Интернетом Hi Line бесплатно в течение всей зимы», – отметил генеральный директор АрменТел Игорь Климко.