17:20 | 15.12.11 | Նորություններ | 4742
ԱրմենՏել-ն առաջարկում է «Ինտերնետ-փաթեթներ» եւ «SMS-փաթեթներ»` «Էքսկլյուզիվ լայն» շարքի կորպորատիվ սակագնային փաթեթների բաժանորդներին
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է «Էքսկլյուզիվ լայն» շարքի կորպորատիվ սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար «Ինտերնետ-փաթեթներ» եւ «SMS-փաթեթներ» ծառայությունների գործարկման մասին:  Ծառայությունները թույլ են տալիս ուղարկել/ստանալ տվյալների ծավալի եւ կարճ հաղորդագրությունների որոշակի քանակ ֆիքսված բաժանորդավճարի դիմաց եւ խնայել ավելի քան 80 տոկոս ինտերնետ-տրաֆիկի եւ ավելի քան 50 տոկոս SMS հաղորդագրությունների գծով:
Ակտիվացնելով «Ինտերնետ-փաթեթ 40» ծառայությունը հաճախորդը կստանա 40 ՄԲ ծավալ 800 դրամով, «Ինտերնետ-փաթեթ 100»` 100 ՄԲ 1600 դրամով, «Ինտերնետ-փաթեթ 240»` 240 ՄԲ 3000 դրամով եւ «Ինտերնետ-փաթեթ 440»` 440 ՄԲ 4000 դրամով: «SMS-փաթեթ 40», «SMS-փաթեթ 100», «SMS-փաթեթ 140» եւ «SMS-փաթեթ 240» ծառայությունների ակտիվացման դեպքում հաճախորդին տրամադրվում է դեպի Հայաստանի բջջային ցանցեր համապատասխան քանակի կարճ հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորություն, համապատասխանաբար 600, 1200, 1600 եւ 2200 դրամով:
«Կորպորատիվ գործընկերների հանդեպ հոգատարությունը միշտ գտնվում է Հայաստանի միասնական օպերատոր` «ԱրմենՏել» ընկերության ուշադրության կենտրոնում:  Հաշվի առնելով մեր հաճախորդների ցանկությունները, մենք առաջարկում ենք դարձնել գործարար հաղորդակցությունն ավելի հարմարավետ եւ մատչելի` տրամադրելով շարժական ինտերնետը եւ կարճ հաղորդագրությունները նոր, իջեցված սակագներով: Ծառայությունների փաթեթները թույլ են տալիս հաճախորդին ինքնուրույն կարգավորել սակագինը, ելնելով իր պահանջներից», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Բաժանորդը կարող է միաժամանակ օգտագործել  եւ «Ինտերնետ-փաթեթները», եւ «SMS-փաթեթները»: Ծառայությունները կարելի է ակտիվացնել դիմելով Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներ կամ Կորպորատիվ հաճախորդների ծառայություն: Ծառայությունն ակտիվացնելիս հաճախորդին տրամադրվում է փաթեթի ձեռք բերման օրվանից մինչեւ ամսվա վերջ ընկած ժամանակահատվածին համապատասխան ՄԲ-եր/SMS-ներ, իսկ յուրաքանչյուր հաջորդ ամսվա սկզբում ընտրած փաթեթն ակտիվանում է ավտոմատ կերպով: Չօգտագործված մեգաբայթերի ծավալի վերաբերյալ տեղեկություն ստանալու համար անհրաժեշտ է մուտքագրել 0674006 հրահանգը, իսկ չօգտագործված կարճ հաղորդագրությունների քանակի վերաբերյալ` 0674004:

17:20 | 15.12.11 | News | 4740
ArmenTel offers “Internet Packages” and “SMS Packages” for subscribers of “Exclusive Line” corporate tariff plans
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) announced the launch of “Internet Package” and “SMS Package” services for postpaid subscribers of “Exclusive Line” corporate tariff plans. The services allow the clients to send/receive certain volume of traffic and short messages for a fixed monthly fee and save over 80% on the internet traffic and over 50% on the SMS.
Activating “Internet Package 40”, the client will get 40Mb for AMD 800, “Internet Package 100” – 100Mb for AMD 1600, “Internet Package 240” – 240 Mb for AMD 3000 and “Internet Package 440” – 440Mb for AMD 4000. By activating “SMS Package 40”, “SMS Package 100”, “SMS Package 140” and “SMS Package 240”, the client will be able to send respective number of short messages to the Armenian operators’ numbers for AMD 600, AMD 1200, AMD 1600 and AMD 2200 respectively.
““ArmenTel”, Armenia’s universal operator, always cares about its corporate clients. Taking into account the clients’ wishes, we offer them to make the communication more convenient and affordable providing them mobile internet and short messages at new discounted rates. The service packages allow the user to set the tariff on his own depending on what he wants”, noted “ArmenTel” CEO Igor Klimko.
The subscriber may simultaneously use “Internet Packages” and “SMS Packages”. You can activate the services visiting the Corporate Sales Service or Beeline sales and service offices. Upon connection to the service, the client will be provided the traffic/SMS volume depending on the period form the start of connection up to the end of the month and the package will activate automatically at the beginning of the next month. You can get information about the volume of remaining megabytes by dialing 0674006 and 0674004 – about the number of remaining SMS.