16:50 | 27.12.11 | Նորություններ | 4281
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) հանդես է գալիս որպես Երեւանի քաղաքապետարանի կազմակերպած ամանորյա միջոցառումների աջակից:
Ընկերության աջակցությամբ մայրաքաղաքի բոլոր համայնքներում անցկացվում են համերգներ, ցուցահանդեսներ, մրցույթներ եւ այլ տոնական միջոցառումներ, հայտնել են ԱրմենՏել-ի մամուլի ծառայությունում:
«Մենք ուրախ ենք շնորհավորելու Երեւանի բնակիչներին գալիք տոների կապակցությամբ եւ մեր լուման ներդնելու քաղաքում տոնական տրամադրության ստեղծելուն: Ամանորն առանձնահատուկ տոն է եւ, կարծում եմ, վառ միջոցառումները լրացուցիչ դրական լիցքեր կհաղորդեն մեր համաքաղաքացիներին եւ հատկապես երեխաներին»- նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ամանորյա միջոցառումները Երեւանում մեկնարկել են դեկտեմբերի 20-ին եւ կեզրափակվեն հունվարի 13-ին: Միջոցառումները կանցկացվեն մայրաքաղաքի բոլոր համայնքներում, իսկ դեկտեմբերի 31-ին, ժամը 22:00-ին Երեւանի կենտրոնում կմեկնարկի հիմնական միջոցառումը, որը կշարունակվի մինչեւ հունվարի 1-ի ժամը 3:00-ն:

16:50 | 27.12.11 | News | 3231
The company supported holding of concerts, exhibitions, contests and other festive events in all the communities of the capital, ArmenTel press service reported.
“We are glad to congratulate all the Yerevan residents on the upcoming holidays and make our contribution to creating a New Year mood in the city. New Year is a special holiday and I think the bright events will add to positive emotions of our co-citizens and especially children”, noted ArmenTel CEO Igor Klimko.
New Year events started on December 20 and will last till January 13. The events will be held in all the administrative districts of the capital and the main New Year event will start in Yerevan at 22:00 on December 31 which will last till 3:00 of January 1.