12:13 | 06.03.12 | Նորություններ | 4168
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է իրավաբանական անձանց համար “Կորպորատիվ ինտերնետ” ծառայության սակագների նվազեցման մասին:
Միջինում բաժանորդային վճարը նվազել է 4 անգամ: Մասնավորապես, 1 Մբ/վ թողունակությամբ երաշխավորված սիմետրիկ կապուղու տրամադրման ամսեկան վճարը կկազմի 34800 դրամ, 2 Մբ/վ` 62400 դրամ, իսկ 3 Մբ/վ` 90000 դրամ, հայտնել են ընկերությունում:
“Մեր բաժանորդների թվի աճը, ինչպես նաև տվյալների փոխանցման շուկայի արագընթաց զարգացումը թույլ են տալիս նվազեցնել սակագները և առաջարկել մեր հաճախորդներին գրավիչ գներ: Նոր առաջարկի շնորհիվ մեր կորպորատիվ հաճախորդները, այդ թվում փոքր և միջին ձեռնարկությունները, պետական և գիտական կազմակերպությունները, կկարողանան էապես ընդլայնել իրենց հնարավորությունները` ինտերնետին միանալիս”, - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Կորպորատիվ ինտերնետ» ծառայությունը` կորպորատիվ բաժանորդներին գերարագ ինտերնետի կապուղիների տրամադրումն է: Ինտերնետ ցանցին  մուտքն ապահովվում է ընկերության ենթակառուցվածքով, MPLS  ցանցի միջոցով Հայաստանի տարածքում CDN հանգույցների առկայության վայրերում:  Հաճախորդը ստանում է մուտք ինտերնետ ցանց, առանց տրաֆիկի սահմանափակման, երաշխավորված, սիմետրիկ (up/down) արագությամբ (contetion ratio 1/1):

12:13 | 06.03.12 | News | 4197
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline trademark) announces significant reduction of tariffs for “Corporate Internet” service for legal entities.
The subscriber fee has been reduced 4 times. In particular, the monthly payment for guaranteed symmetric channel capacity of  1 Mbps will make AMD 34 800, 2Mbps- AMD 62 400, 3Mbps- AMD 90 000, the company reported.
“The growth in the number of users and the rapid development of the data transfer market enable us to significantly reduce the tariffs and offer attractive prices to our clients. Thanks to this new offer our corporate clients, including small and medium businesses, governmental and scientific  organizations, will be able to considerably expand their possibilities while connecting to Internet,” said ArmenTel CEO Igor Klimko.
“Corporate Internet” service provides high-quality Internet channels for corporate clients. Internet access is provided by company’s infrastructure via MPLS network service throughout the whole territory of Armenia at points with CDN nodes. The client receives Internet access without traffic limitation with guaranteed symmetric Upstream & Downstream Contention Ratio 1:1.