17:06 | 12.03.12 | Նորություններ | 4913
Երեւան/Մեդիամքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է  «SMS-մարաթոն» ծառայության մեկնարկի մասին կանխավճարային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար:
Ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում ուղարկել կարճ հաղորդագրություններ Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցերին` կես գնով, սկսած օրվա 3-րդ SMS-ից: Օրացուցային օրվա ընթացքում առաջին երկու SMS հաղորդագրությունները կտարիֆիկացվեն ըստ բաժանորդի գործող սակագնային փաթեթի: «SMS-մարաթոն» առաջարկը գործում է մինչև 2012թ-ի մայիսի 31-ը, հայտնել են ընկերությունում:
«SMS-մարաթոն» ծառայությունը` մատչելի և հարմար շփման հնարավորություն է պահանջված բոլորի կողմից, հատկապես տոն օրերին, երբ կտրուկ աճում է SMS ծառայությունների օգտագործումը», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«SMS-մարաթոն» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել նշված տարբերակներից մեկով. ուղարկելով «20» տեքստով SMS հաղորդագրություն 0674 համարին, զանգահարելով 067420 համարին կամ ուղարկելով *110*20# հրահանգը: Ծառայության միացման վարձը 150 դրամ է, բաժանորդային վարձը` օրը 5 դրամ:
«SMS-մարաթոն» ծառայությունից կարող են օգտվել կանխավճարային համակարգի բոլոր սակագնային փաթեթների ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդները, բացի «Շարժական ինտերնետ», «Ուլտրա», «Բարի գալուստ» և «ZrO» սակագնային փաթեթների բաժանորդներից:

17:06 | 12.03.12 | Новости | 4932
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявляет о запуске услуги «SMS-марафон» для физлиц-абонентов предоплатной системы расчетов.
Услуга позволяет отправлять SMS-сообщения на номера всех операторов мобильной связи Армении за полцены, начиная с 3-го SMS в день. Первые два сообщения в течение календарного дня тарифицируются согласно действующему тарифному плану абонента. Предложение «SMS-марафон» действует до 31 мая 2012 года, сообщили в компании.
«Услуга «SMS-марафон» - выгодная и удобная возможность общения, востребованная всеми поколениями, в особенности в праздники, когда пользование SMS-услугами резко возрастает», - отметил генеральный директор АрменТел Игорь Климко.
Подключить услугу «SMS-марафон» можно одним из следующих способов: отправив SMS с текстом 20 на номер 0674; позвонив по номеру 067420 или отправив USSD запрос *110*20#. Стоимость подключения услуги – 150 драмов, а ежедневная абонентская плата–5 драмов.
Воспользоваться услугой «SMS-марафон» могут физические лица, являющиеся абонентами всех тарифных планов предоплатной систем расчетов, за исключением тарифных планов «Мобильный Интернет», «Ультра», «Добро пожаловать» и «ZrO».