ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն (արխիվային լուսանկար)
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) եւ էքտրեմալ սպորտի «Ադրենալին» ասոցիացիան հայտարարել են Beeline Extreme Fest 2012 էքստրեմալ սպորտի գարնանային փառատոնի անցկացման մասին:
Միջոցառումը տեղի կունենա մարտի 25-ին Իջեւան քաղաքում` Վասիլյան եւ Մելիքբեկյան փողոցներում, ինչպես նաեւ «Մայր Հայաստան» արձանին հարող տարածքում, հայտնել են ԱրմենՏել-ում:
Փառատոնի շրջանակում կանցկացվեն էքստրեմալ տարբեր մարզաձեւերի մրցումներ եւ ցուցադրական ելույթներ: Հանդիսատեսին կներկայացվեն Drift, Off-Road 4Х4, Drag-Racing դասերում վարորդների ելույթներ, ինչպես նաեւ մոտո-շոու եւ այլ:
«Էքստրեմալ մարզաձեւերը զարգանում են Հայաստանում, եւ ես շնորհավորում եմ էքստրեմալ սպորտի բոլոր սիրահարներին գարնանային սեզոնի բացման առիթով: Բոլոր նրանք, ովքեր ցանկանում են, կարող են իրենց ընտանիքի հետ միասին հանգստյան օրն անցկացնել Իջեւանում եւ գնահատել թիմերի վարպետությունը, վայելել ցուցադրական ելույթներն ու շոու-ծրագիրը», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Beeline Extreme Fest 2012 փառատոնին կարող են մասնակցել բոլոր ցանկացողներն` ավտոսպորտի վարպետներն ու սիրահարները: Մրցակիցների գրանցումը կատարվում է մինչեւ մարտի 23-ը` էքատրեմալ սպորտի «Ադրենալին» ասոցիացիայի 010 228 085 հեռախոսահամարով:

Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline trademark) and “Adrenalin” association of extreme sports announced holding of the spring festival of extreme sports, Beeline Extreme Fest 2012.
The event will be held in the town of Ijevan, in streets of Vasilyan, Melikbekyan and on the territory adjacent to “Mother Armenia” monument on March 25, ArmenTel reports.
Contests and exhibition trials in various extreme sports disciplines will be held within the festival. The spectators may see trials of Drift, Off-Road 4Х4, Drag-Racing class drivers. Exhibition moto-show, trials of stunt men etc are also included in the festival program.
“I congratulate all the extreme sports lovers on the opening of the spring season. The extreme sports are getting more and more popular in Armenia combining entertainment with technical skills. I invite all those interested to spend their week-end to the festival with all their families and estimate the skillfulness of the crews at their true worth, admire the exhibition trials and show program”, noted ArmenTel CEO Igor Klimko.
All the interested persons – professionals and vehicle sports lovers – may take part in Beeline Extreme Fest 2012. The registration of participants is open till March 23, 2012 and you can get registered via the phone of “Adrenalin” extreme sports Association - 010 22 80 85.