10:59 | 17.04.12 | Նորություններ | 11530
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է մարզային սակագնային փաթեթների բաժանորդների համար ակցիայի գործարկման մասին:
Ակցիայի շրջանակում, ապրիլի 15-ից մայիսի 15-ը Beeline շարժական կապի մարզային սակագնային փաթեթներից մեկին միանալիս բոլոր ֆիզիկական անձիք կսատանան 300 անվճար ներցանցային րոպեներ, 100-ական անվճար ներցանցային SMS եւ MMS հաղորդագրություններ, ինչպես նաեւ 100 ՄԲ շարժական ինտերնետ, հայտնել են ընկերությունում:
Այս բոնուսները հավասար մասերով տրամադրվում են հաճախորդին ակցիային միանալուց հետո առաջին 3 ամիսների ընթացքում:
«Մարզերի հաճախորդները մեր բաժանորդների զգալի մաս են կազմում եւ, անցկացնելով նոր ակցիա, մենք ուրախ ենք մարզերում բնակվող մեր հայրենակիցներին պարգեւել մեր բջջային ցանցի բոլոր ծառայություններից օգտվելու ավելի լայն հնարավորություններ», - նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Մարզային սակագնային փաթեթների գործող բաժանորդները կարող են միանալ ակցիային, իրենց հեռախոսներից հավաքելով *350# հրահանգը, հարցման արժեքը 350 դրամ է (ներառյալ ԱԱՀ): Ակցիայի մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ www.beeline.am կայքում, կամ զանգահարելով 06060116 անվճար հեռախոսահամարին:
Մարզային սակագնային փաթեթների առանձնահատկությունն է զանգերի ցածր սակագինը: Այսպես, սակագնային պլանի համանուն մարզում գտնվելիս, Beeline բջջային ցանցում մեկ զանգի արժեքը կազմում է 9 դրամ` անկախ խոսակցության տեւողությունից:

10:59 | 17.04.12 | News | 11559
Within the framework of the action, all legal entities, who get connected to one of Beeline’s regional mobile tariff plans from April 15 to June 15, will get free 300 minutes to communicate inside the network, send 100 free SMS and MMS messages and use 100MB mobile internet. These bonuses are equally provided to the subscriber within the first 3 months after joining the action, the company reported.
“The clients from the regions make the considerable part of our subscriber base. Conducting a regular action we are glad to offer our compatriots in country’s regions more possibilities to use all the services of our mobile network,” said ArmenTel CEO Igor Klimko.
Current subscribers of all regional tariff plans can connect to the action by dialing *350#. The price of the request is AMD 350, VAT inclusive. Users can get additional information about the action by visiting www.beeline.am or by calling 06060116.
The distinctive feature of regional tariff plans is the low cost of calls made within the “home” region. Thus, the price of outgoing call inside Beeline’s mobile network in the region where the given tariff plan operates is AMD 9, irrespective of the call duration.