14:40 | 28.04.12 | Նորություններ | 4678
Երեւան/Մեդիամաքս/. «ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է Beeline «Գարնանային ոգեշանք» վիճակախաղի հաղթողի պարգեւատրման մասին:
Պարգեւատրման պաշտոնական արարողության ժամանակ «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն «Գարնանային ոգեշանք» վիճակախաղի հաղթող Ա. Ջանջուղազյանին հանձնեց Chevrolet New Aveo ավտոմեքենայի բանալիները:
«Գարնանային ոգեշանք» վիճակախաղն իրականացվում էր «ԱրմենՏել» ընկերության կողմից կանխվճարային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար սույն թվականի մարտի 20-ից: Օգտվելով Beeline բջջային կապի ծառայություններից եւ պարզապես լիցքավորելով բջջային հեռախոսի հաշվեկշիռը` բաժանորդները հնարավորություն էին ստանում շահել ավտոմեքենա:
Իր շնորհավորական խոսքում ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն ասաց. «Ես սրտանց շնորհավորում եմ մեր վիճակախաղի երջանիկ հաղթողին: «ԱրմենՏել» ընկերության անունից մաղթում եմ Ձեզ առողջություն, երջանկություն եւ բարօրություն: Թող մեր այս նվերը Ձեր ընտանիքի կյանքը դարձնի ավելի վառ եւ պարգեւի ուրախ տպավորություններ»:
Նշենք, որ վիճակախաղին մասնակցում էին կանխվճարային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բոլոր այն բաժանորդներ, ովքեր գրանցվել էին “Գարնանային ոգեշանք” վիճակախաղին եւ դրա անցկացման ժամանակահատվածում լիցքավորել բջջային հեռախոսի հաշվեկշիռը 20.000 եւ ավելի դրամի չափով: Գրանցումը վիճակախաղին անվճար էր:

14:40 | 28.04.12 | News | 4725
Yerevan/Mediamax/. “ArmenTel” (Beeline trademark) announced the awarding of winner of “Spring Inspiration” lottery. During the solemn awards ceremony, “ArmenTel” CEO presented keys of Chevrolet New Aveo car to the winter of the lottery – Yerevan resident A. Janjugazyan.
Within “Spring Inspiration” lottery which was held by “ArmenTel” since March 20, the individuals subscribed to prepaid system just using the Beeline mobile services and replenishing the balance of their mobile phone got the opportunity to win a car.
In his greeting speech, “ArmenTel” CEO Igor Klimko said to the winner: “I congratulate with all my heart the lucky winner of our lottery. I wish you good health, happiness and prosperity on behalf of “ArmenTel”. Let our gift fill the life of your family with only bright and happy impressions”.
Participation in the lottery was available to all the individuals using prepaid system of Beeline mobile network which registered to “Spring Inspiration” lottery through a free request and replenished their account by AMD 20 000 and more drams over the period of the lottery.