17:21 | 03.05.12 | Նորություններ | 2669
Երեւան: Մեդիամաքս:ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր Նոր Նորքում սպասարկման եւ վաճառքի նոր գրասենյակ է բացել:
Գրասենյակը գտնվում է Ավետիսյան 48/1 հասցեում` «Սթար» սուպերմարկետի տարածքում; այն աշխատելու է առանց հանգստյան օրերի` ժամը 09:00-ից մինչև 18:00-ն, հայտնել են ընկերությունում:
«Բացելով վաճառքի եւ սպասարկման նոր գրասենյակ` մենք փորձում ենք մեր ծառայություններն ավելի մոտ դարձնել մեր հաճախորդներին: Հեռախոսների եւ պլանշետների մեծ տեսականին, ինչպես նաեւ մեր կողմից մատուցվող ծառայությունների ողջ շրջանակն այժմ հասանելի է «Սթար» սուպերմարկետի այցելուներին»,- նշել է ԱրմենՏել-ի գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

17:21 | 03.05.12 | Новости | 2657
Ереван/Медиамакс/.АрменТел (торговая марка Beeline) открыл сегодня новый офис продаж и обслуживания в ереванском административном районе Нор-Норк.
Офис находится по адресу ул. Аветисян 48/1 (на территории супермаркета «Стар») и будет работать без выходных с 09:00 до 18:00, сообщили в компании.
«Открывая новые офисы обслуживания абонентов, мы стремимся сделать услуги ближе к нашим клиентам. Постоянно расширяющийся ассортимент телефонов, планшетов, а также услуг связи теперь доступен посетителям супермаркета «Стар»», - отметил генеральный директор АрменТел Игорь Климко.