12:15 | 08.05.12 | Նորություններ | 4394
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (Beeline ապրանքանիշ) շնորհավորում է Հայրենական Մեծ Պատերազմի բոլոր վետերաններին Հաղթանակի Օրվա առթիվ եւ հայտարարում «Զանգ զինակցին» տոնական ակցիայի անցկացման մասին:
Ակցիայի շրջանակում մայիսի 9-ին «Հաղթանակ» զբոսայգում Հայրենական Մեծ Պատերազմի վետերանները հնարավորություն կունենան անվճար զանգահարելու իրենց մարտական ընկերներին, հարազատներին եւ մտերիմներին` աշխարհի ցանկացած երկիր, հայտնել են ընկերությունում:
Պաշտոնական միջոցառումներից հետո ընկերության ներկայացուցիչները շնորհավորելու են վետերաններին եւ առաջարկելու զանգահարել իրենց զինակիցներին, նրանց ընտանիքների անդամներին եւ շնորհավորել տոնի առթիվ:
«Ուրախ եմ ԱրմենՏել-ի անունից շնորհավորել Հայրենական Մեծ Պատերազմի բոլոր վետերաններին Հաղթանակի Օրվա առթիվ: «Զանգ զինակցին» տոնական ակցիայի անցկացումը մեր ընկերության համար դարձել է բարի ավանդույթ եւ շատ հաճելի է, որ այդ օրը յուրաքանչյուր վետերան կարող է հիշել հաղթանակները, կիսվել ուրախությամբ եւ շնորհավորել ընկերներին, նույնիսկ եթե նրանց բաժանում են հազարավոր կիլոմետրեր», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:

12:15 | 08.05.12 | Новости | 4380
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) поздравил сегодня всех ветеранов Великой Отечественной Войны с Днем Победы и объявил о проведении праздничной акции «Звонок однополчанину».
В рамках акции ветераны Великой Отечественной Войны 9 мая в Парке Победы города Еревана смогут бесплатно звонить своим боевым товарищам, родным и близким в любую точку мира, сообщили в компании.
Представители компании АрменТел в Парке Победы после официальных торжественных мероприятий будут поздравлять ветеранов и предлагать им позвонить с мобильного телефона своим однополчанам и членам их семей и поздравить их с праздником.
«От имени АрменТел я счастлив поздравить всех ветеранов Великой Отечественной Войны со светлым праздником Дня Победы. Проведение акции «Звонок однополчанину» ко Дню Победы стало доброй традицией нашей компании и мне особенно приятно, что в этот день каждый ветеран сможет вспомнить дни былых побед со своими однополчанами, поделиться радостью и поздравить своих товарищей, даже если их разделяют тысячи километров», - отметил гендиректор компании Игорь Климко.