14:42 | 24.05.12 | Նորություններ | 4512
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է մայիսի 18-ի իր ցանցի խափանման հետեւանքով տուժած բջջային ցանցի բաժանորդներին փոխհատուցման տրամադրման մեկնարկի մասին:
Հատուցումը` անվճար 60 ներցանցային րոպե եւ 10 ՄԲ շարժական ինտերնետ կտրամադրվի ինչպես իրավաբանական, այնպես էլ ֆիզիկական անձանց, հայտնել են ընկերությունում:
Անվճար րոպեներն ու մեգաբայթերը կարելի է օգտագործել մայիսի 25-ից 10 օրվա ընթացքում ուղարկելով *444# անվճար USSD հրահանգ եւ ստանալով բոնուսները հաշվին մուտքագրելու վերաբերյալ պատասխան SMS-հաղորդագրություն:
Պատասխան SMS ստանալու պահից բաժանորդը սկսում է օգտագործել անվճար րոպեներն ու մեգաբայթերը, որոնց սպառվելուց հետո տարիֆիկացումը կիրականացվի համաձայն սակագնային պլանի: Բաժանորդները կարող են օգտագործել բոնուսային րոպեները միայն գտնվելով Հայաստանի Beeline ցանցում:

14:42 | 24.05.12 | News | 4559
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline trademark) announced the start of giving compensations to Beeline mobile subscribers who weren’t able to use the network due to the accident on May 18.
60 free minutes compensation and 10 MB of mobile internet will be provided both to legal entities and individuals.
Free minutes and internet packages can be used during 10 days by sending USSD command to *444# and getting SMS on bonuses from May 25. From the moment of getting the SMS, the subscriber will start using the free minutes and megabytes and after their expiration, a subscriber will be charged according to the relevant tariff plan. The subscribers can use the transferred bonuses only inside Beeline network in Armenia.