17:01 | 08.06.12 | Նորություններ | 4899
Երեւան/Մեդիամաքս/. Այսօր Եվրոպայի ֆուտբոլի առաջնության հետ մեկտեղ մեկնարկեց Orange-ի ֆուտբոլային նախագծերից մեկը` SMS հեռարձակում ծառայությունը:
Նախագծի շրջանակներում Orange-ի բաժանորդները SMS հեռարձակում ծառայության շնորհիվ իրական ժամանակում կտեղեկանան ֆուտբոլի Եվրոպայի առաջնության ժամանակ ցանկացած խաղում խփված գոլերի եւ խաղի վերջնական հաշվի, հանդիպման մեկնարկի եւ ավարտի, 11 մետրանոցների եւ դեղին քարտերի, ինչպես նաեւ խաղերի մյուս կարեւոր պահերի մասին անմիջապես հեռախոսից:
SMS հեռարձակում ծառայությանը կարելի է բաժանորդագրվել` 1012 կարճ համարին ուղարկելով “euro” բանալի բառը, որից հետո բաժանորդը կսկսի ստանալ ծանուցումներ խաղերի ընթացքի մասին: Ստացված մեկ SMS-ի արժեքն է 15 դրամ:

17:01 | 08.06.12 | Новости | 4974
Ереван/Медиамакс/. Сегодня параллельно с Чемпионатом Европы по футболу стартует один из футбольных проектов Orange - услуга SMS-вещения.
В рамках проекта абоненты Orange посредством услуги SMS-вещания смогут прямо с телефона в режиме реального времени узнать о голах во время любой игры, ее окончательном результате, начале и конце встречи, 11-метровых и желтых карточках, а также о других важных моментах игр в рамках Чемпионата Европы по футболу.
К услуге SMS-оповещения можно подключиться, отправив ключевое слово «euro» на короткий номер 1012, после чего абонент начнет получать уведомления о ходе игр. Цена на один полученный SMS составит 15 драмов.