17:18 | 17.07.12 | Նորություններ | 4954
Երեւան: Մեդիամաքս: ԱրմենՏել-ը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է«SMS-փաթեթ» ծառայությունից օգտվողների համար նոր պայմանների մեկնարկի մասին:
Մինչեւ 2012թ-ի սեպտեմբերի 30-ը ընկերության կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդներն օգտվելով այս ծառայությունից կարող են ուղարկել կարճ հաղորդագրություններ ՀՀ բոլոր բջջային ցանցերի բաժանորդների համարներին արտոնյալ պայմաններով, հայտնել են ընկերությունում:
«SMS-փաթեթ» ծառայությունը հնարավորություն է տալիս մեր հաճախորդներին կառավարել ծախսերը` ձեռք բերելով 50, 100 կամ 300 SMS փաթեթներ: Այսպես, միացնելով «SMS-փաթեթ 50» ծառայությունը, հաճախորդը կստանա 50 SMS 450 դրամով, «SMS-փաթեթ 100»` 100 SMS 750 դրամով եւ «SMS-փաթեթ 300»` 300 SMS 1500 դրամով:
«SMS-փաթեթ» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել զանգահարելով 0674N հատուկ համարին, որտեղ «N» ձեռք բերվող հաղորդագրությունների քանակն է (50,100 կամ 300): Փաթեթի գործողության ժամկետը 30 օր է, սկսած ակտիվացման օրվանից: Ձեռք բերված SMS-ների կամ ծառայության գործողության ժամկետի սպառման դեպքում հաղորդագրությունների սակագինը հաշվարկվում է ըստ բաժանորդի սակագնային փաթեթի: Փաթեթի գործողության ժամկետը կարելի է երկարացնել` միացնելով լրացուցիչ փաթեթ, այս դեպքում չօգտագործված հաղորդագրությունները տեղափոխվում են նոր փաթեթ: Մանրամասն տեղեկատվություն չօգտագործված հաղորդագրությունների եւ SMS-հաշվեկշռի գործողության ժամկետի մասին կարելի է ստանալ զանգահարելով 0697 համարին կամ հավաքելով *106# հրահանգը:

17:18 | 17.07.12 | News | 4957
Yerevan/Mediamax/. ArmenTel (Beeline trademark) announced the launch of a new option for users of \"SMS packages\" service.
Till the end of September 2012, the prepaid subscribers will be able to use the SMS from the obtained packages sending short messages to the numbers of subscribers of all the Armenian mobile networks, the company reported.
\"SMS Package\" services allows clients to optimize their expenses purchasing packages of 50, 100 or 300 SMS. Activating \"SMS-Package 50\", a client will get 50 SMS at AMD 450, \"SMS-Package 100\" - 100 SMS at AMD 750 and \"SMS-Package 300\" - 300 SMS at AMD 1500.
You can activate \"SMS-Package\" service by calling to 0674N special number where \"N\" is the number of SMS to be obtained (50 , 100 and 300). The validity date of the packages is 30 days from the activation moment. After using the purchased number of SMS or expiring the validity period of the SMS-package, messages will be charged under the subscriber\'s tariff plan. You can extend the validity period of the SMS balance activating an extra package and the unused messages will be added to the new package. You can get information on the number of unused SMS and validity period of the SMS balance by calling to 0697 number or texting *106# command.