07:15 | 12.09.12 | Նորություններ | 4976
Երեւան/Մեդիամաքս/. Երեւանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանն այսօր հանդիպել է «Օրանժ Արմենիա» ընկերության նորանշանակ գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերի հետ:
Քաղաքապետն համոզմունք է հայտնել, որ ընկերության հետ ներկա համագործակցությունը կշարունակվի եւ էլ ավելի կընդլայնվի` նպաստելով Երեւանի բնակիչների, ինչպես նաեւ մայրաքաղաքի հյուրերի համար քաղաքն առավել հարմարավետ դարձնելու ծրագրերին, հայտնել են քաղաքապետարանում:
«Ողջունելի է այն փաստը, որ Երեւանի քաղաքապետարանի եւ “Օրանժ Արմենիա” ընկերության միջեւ համագործակցության արդյունքում ստացված պիլոտային նախագիծը հաջողությամբ իրականցվեց, ինչի արդյունքում Երեւանի ավտոբուսների ուղեւորներն այսօր արդեն օգտվում են անվճար Wi-Fi ինտերնետից: Այսօր ընկերությունը  հանդիսանում է քաղաքապետարանի լավագույն գործընկերներից մեկը», - նշել է Տարոն Մարգարյանը:
Ֆրանսիս Ժելիբտերը բարձր է գնահատել քաղաքապետի պատրաստակամությունը հետագա համագործակցության ուղղությամբ եւ նշել, որ ընկերությունը եւս ակնկալում է քաղաքապետարանի աջակցությամբ նոր համատեղ ծրագրեր իրականացել:
«Գործընկերային այն ավանդույթները, որոնք ձեւավորվել են այս տարիների ընթացքում քաղաքապետարանի հետ, հուսով եմ, կպահպանվեն, կշարունակվեն եւ կզարգանան»,- նշել է Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

Yerevan/Mediamax/. Yerevan Mayor Taron Margaryan met with the newly appointed CEO of \"Orange Armenia\" Francis Gelibter today.
The Mayor expressed the confidence that the current cooperation with the company will continue and expand assisting to the programs which will help make the capital more comfortable both for its residents and guests, the Mayor\'s Office reports.
\"We hail the fact that the pilot project has been successfully implemented within the cooperation between Yerevan Mayor\'s Office and \"Orange Armenia\" as a result of which passengers of Yerevan buses enjoy free Wi-Fi internet in buses today. The company is currently one of the best partners of the Mayor\'s Office\", noted Taron Margaryan.
Francis Gelibter hailed the readiness of Yerevan Mayor in further cooperation and noted that the company is also going to start new joint programs with Mayor\'s Office support.
\"I hope the partner traditions formed over these years will be preserved, continued and developed\", noted Francis Gelibter.