06:34 | 14.09.12 | Նորություններ | 5518
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏել-ն այսօր հայտնել է, որ սմարթֆոն գնող յուրաքանչյուր հաճախորդին կնվիրի 300 մեգաբայթ շարժական ինտերնետ:
Առաջարկը գործում է բոլոր ֆիզիկական անձանց համար, ովքեր սեպտեմբերի 14-ից 30-ը Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներից ձեռք կբերեն սմարթֆոններ: Ակցիան գործում է նաեւ տարաժամկետ պայմանով սմարթֆոն գնելու դեպքում:
«Պատահական չէ մեր բաժանորդների համար հերթական նվերի ընտրությունը: «ԱրմենՏել» ընկերությունն արձանագրում է սմարթֆոններից եւ շարժական ինտերնետից օգտվելու կայուն աճ: Ընդառաջելով հաճախորդների ցանկությունները, մենք ոչ միայն առաջարկում ենք սմարթֆոնների ձեռք բերման շահավետ պայմաններ, այլեւ հնարավորություն ենք ընձեռում փորձարկել ծառայությունները եւ հավելվածները: Հուսով ենք, որ մեր օգնությամբ հաճախորդները կբացահայտեն իրենց նոր սմարթֆոնների բոլոր հնարավորությունները», - ասել է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
Ի լրումն այս առաջարկի, Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակներում մինչեւ սեպտեմբերի վերջ ֆիզիկական անձինք կարող են ձեռք բերել «արծաթ», «ոսկի», «պլատին» համարներ` կես գնով: Հաշվեկշիռը 1000, 3000 կամ 5000 դրամով լիցքավորելու դեպքում համապատասխանաբար «արծաթ», «ոսկի», «պլատին» համարի արժեքը կկազմի 2 500, 30 000, 70 000 դրամ:

06:34 | 14.09.12 | Новости | 5523
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил сегодня, что подарит каждому клиенту 300 МБ мобильного интернета при покупке смартфона.
Предложение действует для всех физических лиц, которые с 14 по 30 сентября 2012 года приобретут современный телефон в офисах продаж и обслуживания Beeline.
Акция действительна и в случае покупки смартфона в рассрочку.
«Выбор очередного подарка нашим абонентам сделан не случайно. Компания «АрменТел» регистрирует стремительное увеличение количества пользователей современных мобильных устройств и растущую потребность в мобильном интернете, который прочно вошел в жизнь каждого человека. Идя навстречу пожеланиям клиентов,  мы не только предлагаем выгодные условия приобретения современных телефонов, но и даем возможность поэкспериментировать с приложениями и услугами. Надеемся, что с нашей помощью клиенты откроют для себя  все возможности своего нового смартфона», - отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Игорь Климко.
В дополнение к этому предложению, до конца сентября 2012 года, в офисах продаж и обслуживания Beeline физические лица могут приобрести серебряные, золотые и платиновые номера за полцены. При пополнении баланса на сумму 1000, 3000 или 5000 драмов стоимость серебряного, золотого и платинового номера составит 2500, 30000 и 70000 драмов соответственно.