08:19 | 24.09.12 | Նորություններ | 3001
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է շարժական ինտերնետի անսահմանափակ կանխավճարային «Դրայվ» սակագնային փաթեթների գործարկման մասին:
Ի լրումն գործող հետվճարային փաթեթների, հաճախորդներին առաջարկվում են նաեւ կանխավճարային “Դրայվ-1”, “Դրայվ-5”, “Դրայվ-10” եւ “Դրայվ-25” սակագնային փաթեթներ` համապատասխանաբար 3999 դրամ, 5999 դրամ, 8999 դրամ եւ 14999 դրամ ամսական վճարով: “Դրայվ” սակագնային փաթեթներում միացման վճար չի գանձվում, հայտնել են ընկերությունում:
Գերարագ ինտերնետի ծավալը “Դրայվ-1” սակագնային փաթեթում կազմում է 1ԳԲ, “Դրայվ-5”-ում` 5ԳԲ, “Դրայվ-10”-ում` 10ԳԲ եւ “Դրայվ-25”-ում` 25ԳԲ: Օրացուցային ամսվա ընթացքում գերարագ ինտերնետի ծավալը սպառելուց հետո գործում է արագության սահմանափակում մինչեւ 256 kbps:
«3G տեխնոլոգիայի վրա հիմնված մեր լուծումները հրաշալի առաջարկ են այն հաճախորդների համար, ովքեր գնահատում են ոչ միայն տեղաշարժվելու այլ նաեւ ընտրության ազատությունը: “Դրայվ” շարքի սակագների բազմազանության շնորհիվ յուրաքանչյուր հաճախորդ կարող է ընտրել իր պահանջներին առավելագույնս համապատասխանող գնի եւ արագության համադրությունը: Կանխավճարային առաջարկների ներդրմամբ մեր հաճախորդները ստանում են նաեւ վճարման հարմար ձեւն ընտրելու հնարավորություն», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
«Շարժական ինտերնետ» ծառայությունը պարզ լուծում է, որը թույլ է տալիս համակարգիչը միացնել ինտերնետին GPRS, EDGE կամ 3G տեխնոլոգիաներով ամենուր` Beeline բջջային ցանցի ծածկույթում: Դրա համար անհրաժեշտ է միայն Beeline SIM-քարտը տեղադրել USB-մոդեմի մեջ եւ միացնել այն համակարգչին: USB-մոդեմի գինը կազմում է 18 հազար դրամ:

08:19 | 24.09.12 | Новости | 2966
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил о запуске линейки предоплатных безлимитных тарифных планов мобильного интернета «Драйв».
В дополнение к действующим постоплатным тарифным планам клиентам предлагаются также предоплатые ТП «Драйв-1», «Драйв-5», «Драйв-10» и «Драйв-25» с ежемесячной платой 3999 драм, 5999 драм, 8999 драм и 14999 драм соответственно. Плата за подключение к тарифным планам линейки «Драйв» не взимается, сообщили в компании.
Объем высокоскоростного Интернета в тарифном плане «Драйв-1» составляет 1 ГБ, «Драйв-5» - 5 ГБ, «Драйв-10» - 10 ГБ и «Драйв-25» - 25 ГБ. После использования указанных объемов в течение календарного месяца действует ограничение скорости доступа до 256 кбит/сек.
«Мобильный интернет Beeline на основе технологии 3G - прекрасное предложение для тех, кто ценит не только свободу передвижения, но и свободу выбора. Благодаря разнообразию тарифов линейки «Драйв» каждый клиент может выбрать именно то соотношение цены и скорости, которое максимально соответствует его потребностям. С внедрением предоплатных предложений у наших клиентов появилась еще и возможность выбирать наиболее удобную форму оплаты», - отметил гендиректор АрменТел Игорь Климко.
Мобильный интернет - простое мобильное решение для подключения компьютера к сети Интернет посредством технологий GPRS, EDGE или 3G из любого уголка, где есть сотовая сеть Beeline. Для этого достаточно вставить SIM карту Beeline в USB-модем и подключить его к компьютеру. Стоимость USB-модема составляет 18 тыс. драмов.