03:24 | 16.11.12 | Նորություններ | 6147
Երեւան/Մեդիամաքս/. ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ի «Մեր համարը» փաթեթի շնորհիվ բջջային կապի ծառայություններից կարելի է օգտվել նաեւ ստացիոնար հեռախոսից:
Այն հարմար լուծում է ինչպես տան, այնպես էլ փոքր գրասենյակների հեռախոսակապն ապահովելու համար, հայտնել են ընկերությունում:
Փաթեթը ներառում է համանուն հետվճարային սակագնային պլանը եւ հատուկ Etros ստացիոնար հեռախոսը` նախատեսված ոչ միայն զանգերի, այլ նաեւ SMS հաղորդագրությունների համար: Հեռախոսն ապահովում է քաղաքային եւ բջջային ցանցերի զուգահեռ օգտագործում եւ թույլ է տալիս պահպանել հեռախոսահամարը նոր բնակարան կամ գրասենյակ տեղափոխվելիս, ինչպես նաեւ ուղարկել եւ ստանալ SMS-ներ ստացիոնար հեռախոսով` չհրաժարվելով նախկին քաղաքային համարից:
«Մեր համարը» փաթեթին կարելի է բաժանորդագրվել նվազագույնը 2 տարով:
Իսկ ամսվա ընթացքում նշվածից ավելին օգտագործելու դեպքում ծառայությունների վճարը գանձվում է ըստ սահմանված սակագների:

03:24 | 16.11.12 | Новости | 6080
Ереван/Медиамакс/. Отныне в пакете ВиваСелл-МТС «Наш номер» услуги мобиьной связи доступны также через фиксированный телефон.
Это удобное решение для обеспечения телефонной связи как дома, так и в небольших офисах, отметили в компании.
В пакет включен одноименный тарифный план и специальный стационарный телефон Etros, поддерживающий не только голосовую связь, но и SMS сообщения.  Пакет «Наш номер» дает возможность сохранять телефонный номер при переездах, отправлять и получать SMS сообщения по стационарному телефону, и не отказываться от прежнего фиксированного номера, так как этот телефон предусмотрен для параллельного использования фиксированных и сотовых сетей. Минимальный срок подписки на пакет «Наш номер» - 2 года.