05:31 | 12.12.12 | Նորություններ | 5455
Երեւան/Մեդիամաքս/. ԱրմենՏելը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է Երեւանում Beeline բջջային կապի նոր կենտրոնների բացման մասին: Կենտրոնները, որոնք գտնվում են Տիգրան Մեծի պողոտա 36 եւ  Իսակովի պողոտա 3/7 հասցեներում, կաշխատեն երկուշաբթիից ուրբաթ` ժամը 9:00-ից մինչեւ 18:00-ը:
Բաժանորդները կարող են դիմել կենտրոններ Beeline բջջային կապին վերաբերող բոլոր հարցերով` SIM-քարտերի ձեռքբերում, սակագնային փաթեթի փոփոխում, բջջային ինտերնետի միացում եւ այլն: Beeline բջջային կապի կենտրոններում հաճախորդները կարող են ձեռք բերել նաեւ բջջային հեռախոսներ, սմարթֆոններ, պլանշետներ եւ հեռախոսային պարագաներ:
«Բջջային կապի կենտրոնները կներկայանան մեր բաժանորդների առջեւ Beeline նորացված ոճով, որտեղ հարմարավետ ցուցափեղկերի շնորհիվ հաճախորդներին դյուրին կլինի ծանոթանալ ընկերության կողմից մատուցվող ծառայություններին եւ սակագնային փաթեթներին, ձեռք բերել հեռախոս կամ այլ սարքավորում: Բաժանորդների սպասարկման որակի բարելավման ծրագրիը չի սահմանափակվում միայն նոր բջջային կապի կենտրոնների բացումով: Արդիականացնելով գործող գրասենյակները, սպասարկող անձնակազմն անցնում է վերապատրաստման դասընթաց` Beeline բջջային կապի կենտրոններում եւ գրասենյակներում բաժանորդների սպասարկումն էլ ավելի որակյալ, օպերատիվ եւ հարամարավետ դարձնելու նպատակով», - նշել է ընկերության գլխավոր տնօրեն Իգոր Կլիմկոն:
2012թ. դեկտեմբերի 12-ի դրությամբ Հայաստանի տարածքում գործում է 79 Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ եւ 5 Beeline բջջային կապի կենտրոն: Լրացուցիչ տեղեկատվություն գործող Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակների, ինչպես նաեւ  Beeline բջջային կապի կենտրոնների հասցեների վերաբերյալ կարելի է ստանալ www.beeline.am կայքից:

05:31 | 12.12.12 | Новости | 5506
Ереван/Медиамакс/. АрменТел (торговая марка Beeline) объявил об открытии двух салонов мобильной связи в Ереване. Cалоны, расположенные по адресам, проспект Тиграна Меца 36 и проспект Исакова 3/7, будут работать по будням с 09:00 до 18:00.
Клиенты могут обращаться в салоны по всем вопросам, касающимся мобильной связи Beeline, в частности, приобретение SIM-карт, смена тарифного плана, подключение к мобильному интернету и пр. В салонах мобильной связи Beeline абоненты также могут приобрести мобильные телефоны, смартфоны, планшеты и аксессуары.
«Салоны мобильной связи предстают перед нашими абонентами в обновленном стиле Beeline, где благодаря удобным витринам и демонстрационным стендам клиентам будет проще ознакомиться с тарифными планами и услугами компании, приобрести телефоны или другое оборудование. Проект по повышению качества клиентского сервиса не ограничивается только открытием новых салонов связи. Модернизируются действующие офисы, обслуживающий персонал проходит переобучение с целью сделать обслуживание клиентов в офисах и салонах Beeline максимально качественным, оперативным и комфортным», - сказал гендиректор АрменТел Игорь Климко.
На 12 декабря 2012 года в Армении действуют 79 универсальных офисов продаж и обслуживания и 5 салонов мобильной связи Beeline.