14:51 | 14.02.13 | Նորություններ | 6850
Սակագնային պլանին միանալով Orange-ի բաժանորդները կստանան ցանցի ներսում 1 դրամ սակագնով զանգահարելու եւ SMS ուղարկելու, ինչպես նաեւ facebook, odnoklassniki, vkontakte, linkedin, hayland, twitter եւ orangeblog կայքերից 1 դրամ/ՄԲ, իսկ մյուս կայքերից՝ 5 դրամ/ՄԲ սակագնով օգտվելու հնարավորություն:
Ընկերության մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանն ասել է, որ այս սակագնից օգտվելու համար բաժանորդները պետք է լիցքավորեն հաշիվը 500 դրամով, ինչը թույլ կտա նշված սակագներից օգտվել 7 օր, իսկ 1000 դրամ լիցքավորելու դեպքում նշված սակագները կգործեն 15 օր:
Նշված ժամկետի ավարտից հետո, մինչեւ հաջորդ լիցքավորումը, կգործեն հետեւյալ սակագները. 15 դրամ/րոպե ցանցի ներսում եւ 35 դրամ/րոպե ցանցից դուրս: Ինտերնետի սակագները չեն փոխվի:
Գործող բաժանորդները նոր սակագնային պլանին անցնելու համար պետք վճարեն 1000 դրամ:
Առաջարկը գործելու է մինչեւ ս.թ. մայիսի 15-ը:
«Մեր գործող կանխավճարային բաժանորդների համար եւս նախատեսված է անակնկալ. այսուհետ մեր կանխավճարային բաժանորդները (բացառությամբ «Պարզ» սակագնային պլանի բաժանորդներին) կարող են ստանալ անսահմանափակ SMS-ներ ցանցի ներսում կամ անսահմանափակ բջջային ինտերնետ: Այս տարբերակները կարելի է ակտիվացնել 1 կամ 7 օրվա համար 100 կամ 500 դրամի դիմաց՝ հավաքելով *129#», - ասել է Արամ Մկրտչյանը:

14:51 | 14.02.13 | Новости | 6837
При подключении к ТП, абоненты Orange получат возможность выполнять звонки по 1 драму внутри сети и писать SMS, а также пользоваться сетями facebook, odnoklassniki, vkontakte, linkedin, hayland, twitter и orangeblog за 1 драм/МБ, а с другими сайтами – по цене 5 драм/МБ.
Директор по маркетингу компании Арам Мкртчян заявил, что для того, чтобы воспользоваться данным тарифом, абоненты должны пополнить счет на 500 драмов, что позволит пользоваться отмеченными тарифами 7 дней, а в случае пополнения счета на 1000 драмов отмеченные тарифы будут действовать 15 дней.
После завершения отмеченного срока до следующего пополнения будут действовать следующие тарифы: 15 драм/минута внутри сети и 35 драм/минута вне сети. Тарифы интернета не изменятся.
Действующие абоненты для того, чтобы перейти на новый ТП, должны заплатить 1000 драмов.
Предложение будет действовать до 15 мая текущего года.
«Мы делаем сюрприз также для наших действующих абонентов предоплатной связи: отныне абоненты предоплатной связи (за исключением абонентов ТП “Парз”) могут получать неограниченное количество SMS внутри сети или безлимитный мобильный интернет. Эти варианты можно активизировать на 1 или 7 дней за 100 или 500 драмов, набрав *129#», - сказал Арам Мкртчян.