16:51 | 15.02.13 | Նորություններ | 4921
Մինչեւ ապրիլի 7-ը բաժանորդագրվելով Orange Ինտերնետին 12 ամսով, 5000 կամ 10000 ամսավճարի դիմաց բաժանորդներն ամեն ամիս կստանան համապատասխանաբար 5ԳԲ կամ 25 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ:
Այս առաջարկի հետ բաժանորդներին կառաջարկվի ձեռք բերել մինչեւ 21.6Մբ/վ արագություն ապահովող նոր Ինտերնետ Հիմա մոդեմը ընդամենը 1 դրամով, հայտնել են ընկերությունում:
«Այսօր մենք ականատես ենք լինում շարժական ինտերնետի տարածման երկրորդ ալիքին, որը հատկապես նկատելի է Հայաստանի մարզերում: Գնալով  Հայաստանում ինտերնետի օգտագործողները ցանկանում են ունենալ ավելի ու ավելի շատ ինտերնետ, քանի որ մարդիկ սկսել են օգտագործել ինտերնետը ոչ միայն հաղորդակցվելու, այլ նաեւ տարբեր տեսակի բովանդակություն գտնելու, ժամանցի, ուսման համար: Այս առաջարկով մենք նպատակ ունենք ամբողջությամբ բավարարել Հայաստանյան սպառողների ակնկալիքներն ու պահանջները, այն է`անհոգ օգտվել ինտերնետից՝ առանց մեգաբայթերի մասին մտածելու», - ասել է Օրանժ Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Առաջարկից կարող են օգտվել նաեւ Orange-ի ներկայիս այն բաժանորդները, ովքեր չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն:

16:51 | 15.02.13 | Новости | 4870
При подписке на Интернет Оранж на 12 месяцев до 7 апреля за ежемесячную плату в 5000 или 10000 драмов абоненты каждый месяц получат сверхбыстрый интернет соответственно в 5Гб или 25 Гб.
Вместе с этим предложением абонентам предложат приобрести новый модем Интернет Сейчас, обеспечивающий скорость до 21.6Мб/сек, всего за 1 драм, сообщили в компании.
“Сегодня мы становимся очевидцами второй волны распространения мобильного интернета, которая в особенности заметна в марзах Армении. Со временем в Армении пользователи хотят иметь больше интернета, так как люди стали использовать интернет не только для общения, но также для нахождения контенета различного рода, развлечений, образования. Данным предложением мы хотим полностью удовлетворить ожидания и требования армянских потребителей, то есть пользоваться интернетом, не думая о мегабайтах”, - сказал директор по маркетингу Оранж Армения Арам Мкртчян.
Предложением могут пользоваться также те действующие абоненты Orange, у которых нет текущего абонентского обязательства.