16:51 | 15.02.13 | Նորություններ | 4921
Մինչեւ ապրիլի 7-ը բաժանորդագրվելով Orange Ինտերնետին 12 ամսով, 5000 կամ 10000 ամսավճարի դիմաց բաժանորդներն ամեն ամիս կստանան համապատասխանաբար 5ԳԲ կամ 25 ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ:
Այս առաջարկի հետ բաժանորդներին կառաջարկվի ձեռք բերել մինչեւ 21.6Մբ/վ արագություն ապահովող նոր Ինտերնետ Հիմա մոդեմը ընդամենը 1 դրամով, հայտնել են ընկերությունում:
«Այսօր մենք ականատես ենք լինում շարժական ինտերնետի տարածման երկրորդ ալիքին, որը հատկապես նկատելի է Հայաստանի մարզերում: Գնալով  Հայաստանում ինտերնետի օգտագործողները ցանկանում են ունենալ ավելի ու ավելի շատ ինտերնետ, քանի որ մարդիկ սկսել են օգտագործել ինտերնետը ոչ միայն հաղորդակցվելու, այլ նաեւ տարբեր տեսակի բովանդակություն գտնելու, ժամանցի, ուսման համար: Այս առաջարկով մենք նպատակ ունենք ամբողջությամբ բավարարել Հայաստանյան սպառողների ակնկալիքներն ու պահանջները, այն է`անհոգ օգտվել ինտերնետից՝ առանց մեգաբայթերի մասին մտածելու», - ասել է Օրանժ Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Առաջարկից կարող են օգտվել նաեւ Orange-ի ներկայիս այն բաժանորդները, ովքեր չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն:

16:51 | 15.02.13 | News | 4896
Before April 7th, when subscribing to Orange Internet Now for 12 months, for 5000 or 10,000AMD monthly fee customers will get respectively 5GB or 25GB high speed internet monthly.
A new Internet Now modem with up to 21Mbps download speed capacity will be offered for 1 AMD, company informs.
«Today we are observing the second wave of internet boom, which is more considerable in regions. Armenian users want more and more internet, they started use internet not only for communicating, but also for consuming different types of content, entertainment, studies etc. With this offer we wish to address the growing demand to surf the internet without thinking about the megabytes», Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, said.