16:08 | 29.03.13 | Նորություններ | 5431
Այսուհետ Orange-ի այն բաժանորդները, ովքեր Ռուսաստանում ճամփորդելիս օգտվում են ռոմինգի ծառայությունից, կարող են հաշիվը լիցքավորել հենց Ռուսաստանում՝ QIWI վճարման տերմինալների կամ QIWI Wallet-ի միջոցով:
Ռուսաստանի ամբողջ տարածում բաժանորդները կարող են լիցքավորել իրենց հաշիվը կանխիկ գումարով ավելի քան 100000 QIWI տերմինալների միջոցով՝ առեւտրային կենտրոններում, մետրոյի կայարաններում, սուպերմարկետներում եւ այլուր, կամ առցանց՝ QIWI Wallet-ի միջոցով, որը թույլ է տալիս վճարումներ կատարել համակարգիչների կամ բջջային սարքերի միջոցով, հայտնել են ընկերությունում:
QIWI Wallet-ը բաժանորդները կարող են գտնել անմիջապես Օրանժ Արմենիա-ի կայքում:
«Արդեն գրեթե մեկ տարի է, ինչ Ռուսաստանում մեր բաժանորդները կարողանում են օգտվել ռոմինգի հատուկ սակագներից՝ 30 դրամ/րոպե սակագնից: Մշտապես մտահոգ լինելով բաժանորդների հարմարավետության մասին՝ մենք այժմ մեկնարկում ենք նոր համագործակցություն, որը թույլ է տալու մեր բաժանորդներին Ռուսաստանում իրենց Orange հեռախոսահամարից օգտվել ճիշտ այնպես, ինչպես Հայաստանում »,- ասել է Օրանժ Արմենիա-ի Մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:

16:08 | 29.03.13 | Новости | 5442
Отныне те абоненты Orange, которые, путешествуя в России, пользуются услугами роуминга, могут пополнять баланс в России посредством терминалов QIWI или QIWI Wallet.
По всей территории России абоненты могут пополнять свой счет посредством более 100000 QIWI-терминалов в торговых центрах, станциях метро, супермаркетах и так далее, либо онлайн посредством QIWI Wallet, который позволит делать выплаты посредством компьютеров либо мобильных устройств, сообщили в компании.
Абоненты могут найти QIWI Wallet сразу на сайте Оранж Армения.
“Уже почти год, как наши абоненты могут пользоваться специальным тарифом 30 драм/сек в России. Всегда заботясь о комфорте абонентов, мы сейчас стартуем новое сотрудничество, которое позволит нашим абонентам в России пользоваться своим номером Orange так же, как и в Армении”,- заявил директор по маркетингу Оранж Армения Арам Мкртчян.