09:28 | 14.05.13 | Նորություններ | 4848
ՎիվաՍել-ՄՏՍ-ը հովանավորում է «Hollywood Non-Stop» համերգային ծրագիրը, որը մայիսի 15-ին եւ 16-ին «Արամ Խաչատրյան» համերգասրահում կներկայացնի Հայաստանի պետական երիտասարդական նվագախումբը ։
«Hollywood Non-Stop»-ն ամերիկյան հանրահայտ ֆիլմերի մեղեդիների ներկայացում է։ Ծրագրում կհնչեն «Գլադիատոր», «Կարիբյան ծովի ծովահենները», «Կնքահայրը», «Մի անգամ Ամերիկայում», «Ռոմեո եւ Ջուլիետ», «Աստղային պատերազմներ», «Առաքելություն» եւ այլ կինոնկարների սաունդթրեքերը։
«Hollywood Non-Stop»-ը ծրագիրը մեկնարկել է 2012 թվականին եւ ներկայացվել երեւանյան ութ բուհում, որտեղ ավելի քան 6000 ուսանող է ունկնդրել հոլիվուդյան ֆիլմերի երաժշտությունը։
2013 թվականին «Hollywood Non-Stop»-ը ներկայացվել է նաեւ հանրապետության մարզերում, մասնավորապես՝ Գյումրիում, Վանաձորում, Եղեգնաձորում, Արտաշատում։

09:28 | 14.05.13 | Новости | 4839
ВиваСелл-МТС спонсирует концертную программу Hollywood Non-Stop, которую 15 и 16 мая в концертном зале «Арам Хачатрян» представит Государственный молодежный оркестр Армении.
В программе Hollywood Non-Stop - исполнение саундтреков популярных голливудских фильмов, в частности: «Гладиатор», «Пираты Карибского моря», «Крестный отец», «Однажды в Америке», «Ромео и Джульета», «Звездные войны» и др.
Программа Hollywood Non-Stop стартовала в 2012 году и была представлена на 8-и сценах в Ереване.
В 2013 году Hollywood Non-Stop была представлена также в регионах Армении, в частности, в Гюмри, Ванадзоре, Ехегнадзоре и Арташате.