16:19 | 16.05.13 | Նորություններ | 4332
Հայտնի դարձավ այն բաժանորդը, ով ստացել էր մայիսի 6-ից 12-ն ընկած ժամանակահատվածի 50,000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը: Նա Երեւանում բնակվող Վահան Համբարձումյանն է, ում զանգահարել էր իր ազգականը Ռուսաստանից:
Վահանն այսօր Orange-ի գրասենյակում շնորհավորանքներ ընդունեց ընկերության գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերից եւ ստացավ առաջիկա ամռան ընթացքում Ռուսաստան մեկնելու օդանավի տոմսի հավաստագիր, հայտնել են ընկերությունում:
«Շնորհավորում ենք Վահանին, հուսով ենք, որ անակնկալը ստացվեց, եւ նրա համար իսկապես սպասված նվեր էր այս ճամփորդությունը: Մոտակա շաբաթների ընթացքում մենք շարունակելու ենք ամեն երկուշաբթի օրվանից հաշվել մուտքային միջազգային զանգերը, այնպես որ դեռ շատ հաջողակներ են գրացվելու: Մեր մյուս բաժանորդներին պարզապես խորհուրդ կտանք խրախուսել արտերկրում ապրող իրենց ազգականներին ու մտերիմներին ավելի հաճախ զանգահարել իրենց Orange համարին »,- ասել է Օրանժ Արմենիա-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Մինչեւ հուլիսի 28-ը ամեն շաբաթ Orange-ի այն բաժանորդը, ով ստացել է առնվազն 1 րոպե տեւողությամբ 50 000-րդ միջազգային զանգը, կստանա օդանավի մեկ տոմս դեպի այն երկիրը, որտեղից ստացել է այդ հեռախոսազանգը: Հաջողակ բաժանորդները կկարողանան իրականացնել իրենց ճամփորդությունն առաջիկա ամռան ընթացքում` իրենց նախընտրած ժամանակահատվածում:

16:19 | 16.05.13 | Новости | 4389
Гендиректор компании Оранж Армения Франсис Желибтер сегодня в офисе компании поздравил Ваана и вручил сертификат на авиабилет в Россию в течение лета, сообщили в компании.
“Мы поздравляем Ваана, надеемся, что сюрприз удался, и для него это путешествие было действительно ожидаемым. В течение ближайших дней мы продолжим с каждого понедельника подсчитывать входящие международные звонки, так что еще будет много счастливчиков. Мы советуем нашим абонентам поощрять проживающих за рубежом близких чаще звонить на их номера Orange»,- сказал гендиректор Оранж Армения Франсис Желибтер.
Каждую неделю до 28 июля абонент Orange, получивший 50 000-й международный звонок длительностью минимум в 1 минуту, получит авиабилет в ту страну, из которой был звонок. Счастливые абоненты смогут использовать свой авиабилет в течение ближайшего лета.