17:16 | 22.05.13 | Նորություններ | 4805
Այսօրվանից Orange-ն առաջարկում է միանալ իր ձայնային ծառայություններին, ակտիվացնել նոր «Իրար հետ» փաթեթը, ստեղծել 2, 3 կամ 4 հոգուց բաղկացած խումբ եւ օրական 20 դրամի դիմաց խմբի ներսում խոսել անսահմանափակ:
Orange-ի կանխավճարային, ինչպես նաեւ Դելֆին, Պանտերա եւ Թիթեռ ամսական բաժանորդագրությունների ներկա եւ նոր բաժանորդները կարող են ստեղծել «Իրար հետ» փաթեթ եւ այնտեղ ներառել ում ցանկանան՝ անկախ բաժանորդի սակագնային պլանից: Դրա համար պարզապես անհրաժեշտ է ուղարկել SMS 140 կարճ համարին՝ տեքստում նշելով այն բաժանորդի համարը, ում հետ բաժանորդը ցանկանում է անսահմանափակ խոսել: Խոսենք կանխավճարային ծառայության ներկա եւ նոր բաժանորդները օրական կվճարեն 20 դրամ՝ ամբողջ օրվա ընթացքում խմբի մյուս անդամների հետ անվճար խոսելու համար, իսկ Դելֆին, Թիթեռ եւ Պանտերա բաժանորդների համար օգտագործումը կլինի անվճար:
«Այս նոր առաջարկի շնորհիվ մեր բաժանորդները ստանում են հնարավորություն՝ անսահմանափակ խոսելու այն մարդկանց հետ, ում ամենաշատն են զանգահարում՝ անկախ նրանից, Երեւանում են ապրում, թե մարզերում: Յուրաքանչյուրիս հեռախոսագրքույկում կա 1, 2 կամ 3 մտերիմ մարդ, ում մենք իսկապես շատ ենք զանգահարում: Նրանք, ովքեր կմիանան Orange-ին, կամ արդեն մեր բաժանորդն են, այսուհետ կկարողանան վերջիններիս հետ խոսել այնքան, որքան ցանկանում են՝ օրական փոքր վճարի դիմաց»,- ասել է Օրանժ Արմենիա-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
«Վստահ ենք, որ այս առաջարկը կհետաքրքրի շատերին. այն կատարյալ լուծում է սիրահար զույգերի ընտանիքի անդամների, մտերիմ ընկերների, ընտանեկան բիզնեսների համար: Սա իսկապես նորարարական առաջարկ է շուկայում, քանի որ կանխավճարային եւ հետվճարային բաժանորդները կարող են լինել մեկ փաթեթում՝ ունենալով լիարժեք ազատություն»,- իր հերթին նշել է Օրանժ Արմենիա-ի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Փաթեթից դուրս այլ բաժանորդների հետ խոսելիս գանձումը կկատարվի ըստ բաժանորդագրության սակագնային պլանի:
Խոսենք ծառայության ներկա բաժանորդները փաթեթին միանալու համար կվճարեն 500 դրամ ակտիվացման վճար, իսկ Թիթեռ, Դելֆին եւ Պանտերա բաժանորդների համար ակտիվացումը կկատարվի անվճար:

17:16 | 22.05.13 | Новости | 4810
С сегодняшнего дня Orange предлагает подключиться к своим голосовым услугам, активизировать новый ТП “Вместе”, создать группу из 2, 3 или 4 человек и за 20 драм в день без ограничений общаться внутри группы.
Действующие и новые абоненты предоплатного ТП, а также ТП Дельфин, Пантера или Бабочка могут создать пакет “Вместе” и включить туда, кого захотят, вне зависимости от ТП абонента. Для этого просто необходимо послать SMS на короткий номер 140, в тексте отмечая номер телефона абонента, которого хотите включить в группу. Для абонентов ТП Дельфин, Пантера или Бабочка общение в группе будет бесплатным.
“Благодаря данному предложению наши абоненты получают возможность безлимитно общаться с теми, кому звонят больше всего, вне зависимости от того, живут ли они в Ереване или марзах. Новые и старые абоненты Orange отныне смогут говорить со своими близкими столько, сколько захотят, за маленькую плату”,- заявил гендиректор Оранж Армения Франсис Желибтер.
“Мы уверены, что это предложение заинтересует очень многих. Это прекрасное решение для влюбленных пар, семьи, близких друзей, семейного бизнеса. Это действительно инновационное предложение на рынке, так как абоненты предоплатной и постоплатной систем могут быть в одном пакете, имея полную свободу”,- заявил директор по маркетингу Оранж Армения Арам Мкртчян.
Действующие абоненты услуги Поговорим для подключения к пакету заплатят 500 драм за активацию, а для абонентов ТП Дельфин, Пантера или Бабочка подключение будет бесплатным.