18:00 | 14.06.13 | Նորություններ | 4770
Այսօր հայտնի է դարձել Orange-ի այն երջանիկ բաժանորդը, ով ստացել էր անցած շաբաթվա՝ հունիսի 3-ից 9-ն ընկած ժամանակահատվածի 50,000-րդ միջազգային հեռախոսազանգը:
Նա Արարատի մարզի Մասիս գյուղի բնակիչ Անուշ Հովհաննիսյանն է, ում զանգահարել էր ընկերուհին Ռուսաստանից: Այսօր Orange-ի գրասենյակում Անուշը ստացավ առաջիկա ամռան ընթացքում Ռուսաստան մեկնելու օդանավի տոմսի հավաստագիր, հայտնել են ընկերությունում:
«Անցյալ շաբաթ 50,000-րդ միջազգային զանգը ստացած բաժանորդը նույնպես ստանում է տոմս դեպի այն երկիր, որտեղից ստացել է զանգը: Շնորհավորում ենք Անուշին ճիշտ պահին զանգը ստանալու առթիվ ու ցանկանում հաճելի ուղեւորություն ամառային արձակուրդների ընթացքում: Մեր մյուս բաժանորդներին կրկին խորհուրդ ենք տալիս ընդունել իրենց մտերիմների ու ընկերների զանգերը հատկապես Orange համարին, քանի որ դեռ բազմաթիվ բաժանորդներ կստանան նման անակնկալ», ասաց Օրանժ Արմենիա-ի հանրային կապերի պատասխանատու Լիլիթ Մարտիրոսյանը:

18:00 | 14.06.13 | Новости | 4794
Сегодня стал известен счастливый абонент Orange Armenia, который в период с 3 по 9 июня получил 50-тысячный международный звонок.
Это жительница села Масис Араратского марза Ануш Оганесян, которой позвонила подруга из России. Сегодня в офисе Orange Ануш получила сертификат на авиабилет в Россию летом этого года, сообщили в компании.
«На этот раз также звонок был получен из России, мы поздравляем Ануш и желаем приятной поездки на летние каникулы ”,- отметила пресс-секрерать Orange Armenia Лилит Мартиросян.
Каждую неделю до 28 июля абонент Orange, получивший 50-тысячный международный звонок длительностью минимум в 1 минуту, получит авиабилет в ту страну, из которой был звонок. Счастливые абоненты смогут использовать свой авиабилет в течение ближайшего лета.