17:06 | 09.07.13 | Նորություններ | 4875
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է «Զանգառատ» նոր մարզային կանխավճարային սակագնային փաթեթի գործարկման մասին: Առաջարկը հնարավորություն է տալիս այն բաժանորդներին, ովքեր գտնվում են Երեւան քաղաքից դուրս, զանգահարել Հայաստանի բոլոր Beeline բջջային կապի համարներին 5 դրամ սակագնով` անկախ զանգի տեւողությունից:
«Զանգառատ» սակագնային փաթեթի բաժանորդները Հայաստանի բոլոր մարզերից հավաքելով *88* կարող են զանգահարել Վրաստանի, Ռուսաստանի եւ ԱՊՀ այլ երկրների Beeline բջջային համարներին րոպեն 20 դրամ սակագնով:
«Զանգառատ» սակագնային փաթեթի գործարկումը վկայում է գնագոյացման հարցում մեր ընկերության նոր մոտեցման մասին: Մեր սակագնային քաղաքականության մեջ մենք ներդնում ենք սոցիալական պատասխանատվության բաղադրիչ` առաջարկելով բաժանորդներին ոչ միայն պարզ եւ հասկանալի պայմաններ, այլ նաեւ լավագույն գներ: Մարզերի բնակիչների համար ստեղծված նոր Beeline սոցիալական առաջարկի սակագներն աննախադեպ են շուկայում եւ առաջարկում են մեր բաժանորդներին իրենց մտերիմների հետ շփման համար լիովին նոր պայմաններ ինչպես Հայաստանում, այնպես էլ Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Զանգառատ» սակագնային փաթեթի շրջանակում Երեւան քաղաքից կատարված ելքային զանգերը դեպի Հայաստանի բոլոր բջջային ցանցեր, ինչպես նաեւ Beeline ֆիքսված ցանց հաշվարկվում է րոպեն 29.99 դրամ սակագնով:
Նշենք, որ «Զանգառատ» սակագնային փաթեթի միացման արժեքն է 100 դրամ: Այլ սակագնային փաթեթից անցումը դեպի «Զանգառատ» կարելի է իրականացնել զանգահարելով 067408055 հեռախոսահամարին: Անցման արժեքն է 200 դրամ: «Զանգառատ» ՍՓ վերաբերյալ մանրամասներին կարելի է ծանոթանալ www.beeline.am

17:06 | 09.07.13 | Новости | 4821
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявила сегодня о запуске нового  регионального предоплатного тарифного плана мобильной связи - «Зангарат». Предложение позволяет абонентам, находящимся вне Еревана, звонить на все мобильные номера Beeline в Армении по цене 5 драмов за звонок, вне зависимости от его продолжительности.
Абоненты ТП «Зангарат» с помощью набора *88* могут звонить из всех регионов Армении на мобильные номера Beeline Грузии, России и других стран СНГ по тарифу 20 драмов за минуту.
«Запуск тарифного плана «Зангарат» знаменует совершенно новый подход Beeline к вопросу ценообразования. Мы вносим в нашу тарифную политику компонент социальной ответственности, предлагая абонентам не только простые и понятные условия, но и самые выгодные цены. Тарифы в новом социальном предложении Beeline для жителей регионов не имеют аналогов на рынке и предлагают нашим абонентам совершенно новые условия общения с близкими как в Армении, так и в России и других странах СНГ»,- отметил Генеральный директор компании «АрменТел» Андрей Пятахин.
Исходящие вызовы из Еревана на все мобильные сети Армении, а также на фиксированную сеть Beeline в рамках ТП «Зангарат» тарифицируются по цене 29,99 драмов за минуту.
Отметим, что стоимость подключения к тарифному плану «Зангарат» составляет 100 драмов. Перейти с другого тарифного плана на «Зангарат» можно, позвонив по номеру 067408055. Стоимость перехода составляет 200 драмов. Дополнительную информацию можно получить на сайте www.beeline.am или в ближайшем офисе продаж и обслуживания компании.