13:22 | 01.08.13 | Նորություններ | 4494
Մինչև սեպտեմբերի 30-ը Orange Ինտերնետին 12 ամսով 5 000 կամ 10 000 դրամ ամսավճարի դիմաց բաժանորդագրվողները ամեն ամիս կստանան համապատասխանաբար 5ԳԲ կամ 25ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ:
10 000 դրամ ամսավճարով սակագնային պլանի բաժանորդներն այս առաջարկի հետ մեկտեղ կարող են ձեռք բերել նաև մինչև 21.6 Մբ/վ արագություն ապահովող Ինտերնետ Հիմա մոդեմը կամ մինչև 21.6 Մբ/վ արագություն ապահովող MyFi սարքը 1 դրամով, իսկ 5000 դրամ ամսավճարով սակագնային պլանի բաժանորդները կարող են ձեռք բերել մինչև 14.4 արագություն ապահովող Ինտերնետ Հիմա մոդեմը 1 դրամով:
«Այսօր շարժական ինտերնետը շքեղությունից վերածվել է անհրաժեշտության: Հետզհետե մեծանում է շարժական ինտերնետից օգտվողների թիվը Հայաստանում, որոնք ցանկանում են ունենալ ավելի ու ավելի շատ ինտերնետ: Այս առաջարկով մենք նպատակ ունենք ամբողջությամբ բավարարել Հայաստանյան սպառողների ակնկալիքներն ու պահանջները, այն է`անհոգ օգտվել ինտերնետից՝ առանց մեգաբայթերի մասին մտածելու», - ասել է Օրանժ Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Առաջարկից կարող են օգտվել նաև Orange-ի ներկայիս այն բաժանորդները, ովքեր չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն:

By subscribing to Orange Internet Now for 12 months, for 5000 or 10,000AMD monthly fee till September 30th, customers will get respectively 5GB or 25GB high speed internet monthly.
Internet Now 10 000 AMD tariff plan subscribers will be offered an Internet Now modem or MyFi device with up to 21Mbps download speed capacity for 1 AMD, and 5000 AMD tariff plan subscribers will be offered Internet Now modem with up to 14.4 Mbps download speed capacity for 1 AMD, the company informs.
“Today the mobile internet has become a necessary tool from being just a luxury. The number of mobile internet users in Armenia is continually increasing; these users wish to have more and more internet, as they started using internet not only for communicating, but also for consuming different types of content, entertainment, studies etc. With this offer we wish to address the growing demand to surf the internet without thinking about the megabytes”, Aram Mkrtchyan, Orange Armenia Marketing Director, said.