13:22 | 01.08.13 | Նորություններ | 4494
Մինչև սեպտեմբերի 30-ը Orange Ինտերնետին 12 ամսով 5 000 կամ 10 000 դրամ ամսավճարի դիմաց բաժանորդագրվողները ամեն ամիս կստանան համապատասխանաբար 5ԳԲ կամ 25ԳԲ գերարագ ինտերնետի ծավալ:
10 000 դրամ ամսավճարով սակագնային պլանի բաժանորդներն այս առաջարկի հետ մեկտեղ կարող են ձեռք բերել նաև մինչև 21.6 Մբ/վ արագություն ապահովող Ինտերնետ Հիմա մոդեմը կամ մինչև 21.6 Մբ/վ արագություն ապահովող MyFi սարքը 1 դրամով, իսկ 5000 դրամ ամսավճարով սակագնային պլանի բաժանորդները կարող են ձեռք բերել մինչև 14.4 արագություն ապահովող Ինտերնետ Հիմա մոդեմը 1 դրամով:
«Այսօր շարժական ինտերնետը շքեղությունից վերածվել է անհրաժեշտության: Հետզհետե մեծանում է շարժական ինտերնետից օգտվողների թիվը Հայաստանում, որոնք ցանկանում են ունենալ ավելի ու ավելի շատ ինտերնետ: Այս առաջարկով մենք նպատակ ունենք ամբողջությամբ բավարարել Հայաստանյան սպառողների ակնկալիքներն ու պահանջները, այն է`անհոգ օգտվել ինտերնետից՝ առանց մեգաբայթերի մասին մտածելու», - ասել է Օրանժ Արմենիայի մարքեթինգի տնօրեն Արամ Մկրտչյանը:
Առաջարկից կարող են օգտվել նաև Orange-ի ներկայիս այն բաժանորդները, ովքեր չունեն բաժանորդ մնալու ընթացիկ պարտավորություն:

13:22 | 01.08.13 | Новости | 4534
При подключении к услуге Интернет Оранж за ежемесячную плату в 5 000 или 10 000 драмов до 30 сентября абоненты каждый месяц будут получать, соответственно, 5Гб или 25Гб сверхбыстрого интернета.
Параллельно с этим предложением, абоненты ТП с ежемесячной платой в 10 000 драмов могут приобрести также модем Интернет сейчас со скоростью до 21.6 Мб/сек или устройство MyFi, обеспечивающее скорость до 21.6 Мб/сек за 1 драм, а абоненты ТП за ежемесячную плату в 5 000 драмов могут приобрести модем Интернет сейчас со скоростью до 14.4 за 1 драм.
«Мобильный Интернет превратился из роскоши в необходимость. Постепенно в Армении растет число пользователей мобильного Интернета, которые хотят иметь все больше и больше интернета. Этим предложением мы стремимся в полной мере удовлетворить ожидания и потребности армянских потребителей», - сказал директор по маркетингу Оранж Армения Арам Мкртчян.
Предложением могут воспользоваться действующие абоненты Оранж, у которых нет текущих обязательств оставаться абонентом.