17:06 | 21.08.13 | Նորություններ | 4785
Բոլոր նրանք, ովքեր մինչեւ սեպտեմբերի 30-ը կմիանան Orange Խոսենք կանխավճարային ծառայությանը, հնարավորություն կստանան ընդմիշտ անվճար օգտվելու բոլոր հիմնական սոցիալական ցանցերից՝ ներառյալ Facebook, Twitter, Odnoklassniki, Vkontakte, LinkedIn: Հեռախոսի բրաուզերից այս կայքեր այցելելու համար բաժանորդները յուրաքանչյուր ամիս կստանան 2 ԳԲ ինտերնետի ծավալ: Ավելին, ստեղծելով «Իրար հետ» փաթեթ 2-ից 4 հոգով՝ կարելի է փաթեթի ներսում իրար հետ խոսել անսահմանափակ՝ օրական վճարելով 20 դրամ:
«Մեր կանխավճարային սակագնային պլաններն ունեն լուծումներ բոլորի համար՝ երիտասարդների, աշխատողների, մարզերի բնակիչների եւ այլոց համար: Մենք առաջարկում ենք հրաշալի տարբերակներ ցանցի ներսում եւ ցանցից դուրս, ինչպես նաեւ միջազգային համարներին զանգահարելու, ռոմինգից օգտվելու, Orange Merci միավորներ կուտակելու համար», - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

17:06 | 21.08.13 | Новости | 4452
Orange Armenia представила сегодня специальное предложение для абонентов предоплатных тарифных планов, сообщили в компании.
Все абоненты, которые до 30-го сентября подключатся к предоплатному плану «Orange Поговорим», получат возможность всегда бесплатно пользоваться соцсетями, включая Facebook, Twitter, Odnoklassniki, Vkontakte и LinkedIn. Для посещения этих сайтов с мобильного браузера пользователи каждый месяц будут получать 2 ГБ трафика.
Создавая пакет «Вместе», состоящий от 2 до 4 человек, можно неограниченно общаться внутри пакета за 20 драмов в день.
«Наши предоплатные тарифные планы имеют решения для всех: молодых людей, служащих, жителей регионов и т.д. Мы предлагаем отличные варианты общения как внутри, так и вне сети, международных звонков, пользования роумингом и накапливания единиц Orange Merci», - отметил гендиректор компании Франсис Желибтер.