15:36 | 04.09.13 | Նորություններ | 4575
Ընկերությունն, որպես գլխավոր հովանավոր, ֆինանսական աջակցություն կցուցաբերի քառյակի 2013-2014թթ. համերգաշրջանի ընթացքում:
«Մեր կորպորատիվ պատասխանատվության հիմնական նպատակն է օգնել մարդկանց փոխել իրենց կյանքը դեպի լավը: Դա նշանակում է, որ մենք աջակցում ենք նրանց, ովքեր իրենց ջանասիրությամբ կերտում են իրենց ճանապարհը դեպի հաջողություն եւ իրենց աշխատանքով երջանկություն են պարգեւում շրջապատին: Այդ իսկ պատճառով մենք ներկայացնում ենք Էդուարդ Միրզոյանի անվան լարային քառյակի հրաշալի եւ տաղանդավոր երաժիշտներին: Էդուարդ Միրզոյանը հայ մեծանուն կոմպոզիտոր է, ում ստեղծագործությունները ճանաչված են, ինչպես հայրենիքում այնպես էլ արտասահմանում եւ կատարվում են համաշխարհային դասականների վարպետների կողմից: Ուրախ ենք աջակցել  այս ծրագրին, քանի որ այն նպատակ ունի պահպանել պրոֆեսիոնալիզմն ու հետաքրքրությունը դասական երաժշտության հանդեպ», - ասել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
ԱրմենՏել-ի աջակցությամբ քառյակը համերգային շրջագայություններ կունենա Հայաստանում եւ արտերկրում, ինչպես նաեւ բարեգործական համերգներ կանցկացնի անապահով ընտանիքների եւ Հայաստանի մանկատների երեխաների համար:

ArmenTel (Beeline trademark) announced the start of cooperation with the Edward Mirzoyan’ string Quartet.
As a general sponsor, ArmenTel will financially support the concert activity of the Quartet over the concert season of 2013-2014.
'The main objective of our corporate responsibility is to help people change their lives to the better. That means we support those who pave their ways to success with their hard work and give happiness to the surrounding people. We are glad to take part in the project which is meant for supporting professionalism and interest toward classical music", noted ArmenTel CEO Andrey Pyatakhin.
Over the four months that the Quartet has been established, the participants have proven themselves in numerous international contests and became famous not only in Armenia but all over the world.
With ArmenTel support, the Quartet will hold their guest performances across Armenia and abroad and will give charity concerts for children from socially disadvantaged families and orphanages in Armenia.