16:22 | 11.09.13 | Նորություններ | 4799
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է ակցիա ֆիքսված հեռախոսակապի բաժանորդների համար: Մինչեւ ս.թ. հոկտեմբերի 31-ը ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձինք կարող են վերականգնել իրենց ֆիքսված հեռախոսային համարները` վճարելով ընդամենը 10 դրամ:
«Մեր ընկերությունն իրականացնում է ակցիա` ուղղված ֆիքսված հեռախոսագծի վերականգնման սակագնի նվազեցմանը նախապես հայտարարված սակագնային սոցիալական քաղաքականության շրջանակում: Այս քայլը պայմանավորված է հաճախորդների կողմից ստացվող դիմում-խնդրանքներով, ովքեր ցանկանում են վերականգնել իրենց Beeline հեռախոսահամարը, եւ ես վստահ եմ, որ բաժանորդներն ուրախությամբ կօգտվեն մեր առաջարկից», - ասել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
ֆիքսված հեռախոսակապի վերականգնման ակցիան հասանելի է այն բաժանորդներին, ովքեր ունեն ընթացիկ ժամկետանց պարտքեր: Այս առաջարկից օգտվելու համար բաժանորդը պետք է մարի ժամկետանց պարտքն անմիջապես կամ տարաժամկետ կարգով:
Ակցիայի մասին հավելյալ տեղեկատվություն կարելի է ստանալ զանգահարելով 100 անվճար հեռախոսահամարին, www.beeline.am կայքում կամ ընկերության մոտակա վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում:
ԱրմենՏել-ը նախկինում էապես նվազեցրել է նոր հեռախոսագծի միացման սակագինը` սահմանելով այն 2400 դրամ ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձանց համար:

16:22 | 11.09.13 | News | 4801
ArmenTel (Beeline trademark) launched a campaign for landline subscribers: individuals and legal entities can restore the landline network paying only AMD10 till October 31.
"Our company carries out a campaign for reducing rates for landline network restoration within the social tariff policy announced earlier. The step was conditioned by already frequent customers' requests who want to reconnect Beeline landline number and I am sure the subscribers will gladly use our offer", noted "ArmenTel" CEO Andrey Pyatakhin.
The campaign is available for the subscribers who have current arrears. To use the offer, the subscriber should pay off the arrear at once or step-by-step. The detailed information on the campaign is available by calling to free number 100, the sales and service offices of Beeline or the company's official site at www.beeline.am.
Earlier, ArmenTel substantially reduced the tariff for connecting to new landline network setting the price at AMD2400 for individuals and legal entities.