17:22 | 20.09.13 | Նորություններ | 4704
ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընկերության աջակցությամբ անցկացվել է «Երկրները մեկ հարկի տակ» երկօրյա փառատոն-ցուցահանդեսը:
Ցուցահանդեսին մասնակցել են ոչ միայն տեղի արտադրող եւ ներկրող, նաեւ միջազգային ընկերություններ, ՀՀ-ում գործող դիվանագիտական կառույցների ներկայացուցիչներ ու սփյուռքահայ գործարարներ:
“Ընկերությունն աջակցում է երկրի տնտեսության զարգացմանն ու գործարար կապերի ամրապնդմանն ուղղված նախաձեռնությունների իրականացմանը, նաեւ հավասարապես կարեւորում է Հայաստանի եւ Սփյուռքի գործարարներ ներուժի  համախմբումը”, - նշվում է ՎիվաՍել-ՄՏՍ ընկերության հաղորդագրության մեջ:

17:22 | 20.09.13 | Новости | 4770
При содействии компании ВиваСелл-МТС состоялась двухдневная выставка-фестиваль «Страны под одной крышей».
В выставке приняли участие не только местные производители и импортеры, а также международные компании, представители действующих в Армении дипломатических структур, а также бизнесмены из диаспоры.
«Компания содействует экономическому развитию страны, а также инициативам, направленным на развитие бизнес-связей, а также в равной степени отмечает важность объединения бизнес-потенциала Армении и диаспоры», - отмечается в сообщении ВиваСелл-МТС.