15:23 | 02.10.13 | Նորություններ | 5186
«ԱրմենՏել»  ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է «Ֆորտունա» խաղարկության անցկացման մասին բջջային ցանցի կանխավճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար:
Վիճակախաղում կխաղարկվեն արժեքավոր նվերներ` երկսենյականոց բնակարան Երեւանում, ավտոմեքենա, ուղեգիր 2 անձի համար դեպի Դորտմունդ՝ Բունդեսլիգայի խաղերից մեկին ներկա լինելու համար, Մեծ Բրիտանիայում անգլերեն լեզվի դասընթացին մասնակցություն եւ MacBook Pro նոութբուք:
Խաղարկությանը մասնակցելու համար Beeline բաժանորդին անհրաժեշտ է իր բջջային հեռախոսից ուղարկել *222# USSD անվճար հրահանգը:  Խաղարկության անցկացման ժամանակ յուրաքանչյուր միանվագ 500 դրամ լիցքավորելու դեպքում բաժանորդը ստանում է մեկ միավոր:  Յուրաքանչյուր մեկ միավորի համար պատրաստվում է մեկ անդորրագիր, որի վրա նշվում է բաժանորդի հեռախոսահամարը: Այնուհետեւ բոլոր անդորրագրերը տեղադրվում են վիճակախաղի համար նախատեսված հատուկ պտտվող թմբուկի մեջ: Որքան շատ լինեն բաժանորդի հեռախոսահամարով անդորրագրերն, այնքան մեծ է շահելու հավանականությունը:
Միավորներ հավաքելու վերջնաժամկետն է ս.թ. դեկտեմբերի 25-ը: Նվերների խաղարկությունը կանցկացվի վիճակախաղի ավարտից հետո` 14 օրվա ընթացքում`Հայաստանի հեռուստաալիքներից մեկի ուղիղ եթերում:
«Ֆորտունա» խաղարկության հաղթողների պարգեւատրումը տեղի կունենա Նոր Տարվա տոներին, եւ ես ուրախ եմ տեղեկացնել մեր բաժանորդներին այս հիանալի հնարավորության մասին Ամանորի նախաշեմին շահելու արժեքավոր նվերներ»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Հաշվեկշռի փոխանցում» ծառայության օգտագործումը չի հանդիսանում մասնակցի բջջային հեռախոսի հաշվեկշռի լիցքավորում: Միավորներ չեն տրամադրվում գումարային 500 դրամ լիցքավորման դեպքում, օրինակ` եթե բաժանորդը սկզբում լիցքավորել է հաշիվը 200 դրամով, իսկ այնուհետեւ` 300 դրամով:
*155# USSD-հարցումն ուղարկելով` մասնակիցը ստանում է պատասխան հաղորդագրություն, որը պարունակում է տեղեկատվություն իր հավաքած միավորների քանակի վերաբերյալ:

15:23 | 02.10.13 | Новости | 5212
Будут разыграны ценные призы: двухкомнатная квартира в Ереване, автомобиль, путевка на двоих в Германию на одну из игр Бундеслиги, сертификат на прохождение курса английского языка в Великобритании и ноутбук MacBook Pro.
Для участия в розыгрыше абонентам Beeline необходимо послать бесплатный USSD-запрос *222# со своего мобильного телефона. За время проведения розыгрыша за каждое пополнение счета в 500 драмов абоненту будет начислен 1 балл. Пополненные средства начисляются на счет абонента и могут быть использованы для оплаты услуг связи. За каждый накопленный балл будет напечатан 1 купон с номером телефона участника, который будет помещен в специальный барабан для розыгрыша. Чем больше купонов с номером абонента окажется в барабане, тем выше шансы участника на победу.
Последний день накопления баллов - 25 декабря 2013 года. Розыгрыш призов будет проведен в прямом эфире одного из телеканалов в течение 14 дней после завершения розыгрыша
«Награждение победителей розыгрыша «Фортуна» состоится в период новогодних праздников, и я рад сообщить нашим абонентам об уникальной возможности в эти праздничные дни выиграть ценные призы», - отметил Генеральный директор компании «АрменТел» Андрей Пятахин.
Использование услуги «Баланс трансфер» участниками лотереи не считается пополнением счета. Баллы не предоставляются при суммарном пополнении счета, т.е. если абонент сначала пополнил счет на 200 драм, а потом на 300 драм, то за данные пополнения баллы начисляться не будут.