15:23 | 02.10.13 | Նորություններ | 5186
«ԱրմենՏել»  ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարել է «Ֆորտունա» խաղարկության անցկացման մասին բջջային ցանցի կանխավճարային հաշվարկային համակարգի ֆիզիկական անձ հանդիսացող բաժանորդների համար:
Վիճակախաղում կխաղարկվեն արժեքավոր նվերներ` երկսենյականոց բնակարան Երեւանում, ավտոմեքենա, ուղեգիր 2 անձի համար դեպի Դորտմունդ՝ Բունդեսլիգայի խաղերից մեկին ներկա լինելու համար, Մեծ Բրիտանիայում անգլերեն լեզվի դասընթացին մասնակցություն եւ MacBook Pro նոութբուք:
Խաղարկությանը մասնակցելու համար Beeline բաժանորդին անհրաժեշտ է իր բջջային հեռախոսից ուղարկել *222# USSD անվճար հրահանգը:  Խաղարկության անցկացման ժամանակ յուրաքանչյուր միանվագ 500 դրամ լիցքավորելու դեպքում բաժանորդը ստանում է մեկ միավոր:  Յուրաքանչյուր մեկ միավորի համար պատրաստվում է մեկ անդորրագիր, որի վրա նշվում է բաժանորդի հեռախոսահամարը: Այնուհետեւ բոլոր անդորրագրերը տեղադրվում են վիճակախաղի համար նախատեսված հատուկ պտտվող թմբուկի մեջ: Որքան շատ լինեն բաժանորդի հեռախոսահամարով անդորրագրերն, այնքան մեծ է շահելու հավանականությունը:
Միավորներ հավաքելու վերջնաժամկետն է ս.թ. դեկտեմբերի 25-ը: Նվերների խաղարկությունը կանցկացվի վիճակախաղի ավարտից հետո` 14 օրվա ընթացքում`Հայաստանի հեռուստաալիքներից մեկի ուղիղ եթերում:
«Ֆորտունա» խաղարկության հաղթողների պարգեւատրումը տեղի կունենա Նոր Տարվա տոներին, եւ ես ուրախ եմ տեղեկացնել մեր բաժանորդներին այս հիանալի հնարավորության մասին Ամանորի նախաշեմին շահելու արժեքավոր նվերներ»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«Հաշվեկշռի փոխանցում» ծառայության օգտագործումը չի հանդիսանում մասնակցի բջջային հեռախոսի հաշվեկշռի լիցքավորում: Միավորներ չեն տրամադրվում գումարային 500 դրամ լիցքավորման դեպքում, օրինակ` եթե բաժանորդը սկզբում լիցքավորել է հաշիվը 200 դրամով, իսկ այնուհետեւ` 300 դրամով:
*155# USSD-հարցումն ուղարկելով` մասնակիցը ստանում է պատասխան հաղորդագրություն, որը պարունակում է տեղեկատվություն իր հավաքած միավորների քանակի վերաբերյալ:

15:23 | 02.10.13 | News | 5195
"ArmenTel" (Beeline trademark) announced the holding of "Fortune" drawing for individuals who use prepaid mobile network of Beeline.
There will be valuable prizes raffled - two-room apartment in Yerevan, car, trip to Germany in one of Bundesliga games  for two, certificate for English language courses in UK and MacBook Pro notebook.
To take part in the drawing, Beeline subscribers should send a free USSD command *222# on their mobile phone. During the drawing, a subscriber will be given 1 point for each replenishment of the balance for AMD500. The replenished money will be added to the subscriber's balance and can be used while paying for communication services. For each point there will be 1 coupon with the phone number of the participant which will be placed in a special drum for the drawing. The more coupons with the subscriber's phone number in the drum, the higher chances for winning.
The last day of the points - December 25, 2013. The drawing will be held live in one of the TV channels within 14 days after the completion of the drawing.
"The awards ceremony of Fortuna drawing will be held in New Year holidays and I am glad to tell our subscribers about the unique chance to win valuable prizes on those festive days", noted "ArmenTel" CEO Andrey Pyatakhin.
Use of "Balance Transfer" service can't be considered as replenishment of the balance. The points will be added in the total replenishment of the balance, that is - when a subscriber first added AMD200 and then - AMD300, the points won't be added for those actions.