15:50 | 03.12.13 | Նորություններ | 5170
Օրանժ Արմենիան այսօր ներկայացրել է ապառիկ կարգով հեռախոսի ձեռք բերման նոր հնարավորություն` 0 % կանխավճարով, 0 % տոկոսադրույքով եւ 0 % միջնորդավճարով:
Առաջարկն ուղղված է այն հաճախորդներին, ովքեր ցանկանում են ձեռք բերել նոր հեռախոս` առանց պարտավորությունների բաժանորդագրվելով Դելֆին, Թիթեռ կամ Պանտերա ամսական բաժանորդագրություններից որեւէ մեկին:
«Կարծում եմ, Ամանորին շատերը կցանկանան նոր հեռախոս ձեռք բերել կամ նվիրել մտերիմներին: Մեր բանկային գործընկերոջ հետ ամանորի նախաշեմին առաջարկում ենք առաջարկում ենք ապառիկ 0%-ներով, ինչի շնորհիվ մեր բաժանորդները կարող են վայելել նոր հեռախոս եւ շփվեն ամսական բաժանորդագրությունում ներառված րոպեների շնորհիվ»,-ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Օրանժ Արմենիայի վաճառքի գծով տնօրեն Արսեն Հովհաննիսյանը նշել է, որ ապառիկի ժամկետը 12 ամիս է:
«Գնվող հեռախոսի գինը համաչափորեն կբաժանվի 12 ամիսների միջեւ: 30 000-75 000 դրամ արժողությամբ հեռախոսի համար պետք է միանալ 3000 դրամ եւ ավելի, 75 000-150 000 դրամ արժողությամբ հեռախոսի համար` 6000 դրամ եւ ավելի, իսկ 150 000-300 000 դրամ արժեքի հեռախոսի համար` 10 000 դրամ եւ ավելի սակագնային պլանի բաժանորդագրության»,-ասել է նա:
Սակագնային պլանների բաժանորդները ֆիքսված ամսավճարի դիմաց կստանան ցանցի ներսում անսահմանափակ զանգեր կատարելու հնարավորություն, ցանցից դուրս րոպեներ, SMS-ներ եւ մեգաբայթեր: Ապառիկի հատուկ պայամններ կպահպանվեն այնքան ժամանակ, քանի դեռ բաժանորդը կպահպանի պայմանագրով նախատեսված առեւտրային եւ ֆինանսական պարտավորությունները:
Առաջարկը ներկայացվում է Յունիբանկ-ի հետ համագործակցությամբ եւ կգործի այսօրվանից մինչ 2014թ. հունվարի 15-ը:

15:50 | 03.12.13 | Новости | 5141
Orange Armenia представил сегодня новую визможность приобретения телефона в кредит со предоплатой в 0 %, процентной ставкой 0 % и комиссией 0 %.
Предложение действует для абонентов, которые желают приобрести телефон, без обязательств подписавшись на ежемесячные тарифные планы Дельфин, Бабочка или Пантера.
«Думаю, к Новому году многие захотят приобрести новый телефон или подарить его близким. В преддверии Нового года совместно с нашим банковским партнером мы предлагаем новые условия покупки в кредит»,- сказал гендиректор Orange Armenia Франсис Желибтер.
Директор по продажам Orange Armenia Арсен Оганисян отметил, что срок рассрочки - 12 месяцев.
«Цена телефона пропорционально распределится на 12 месяцев. Для телефона со стоимостью в 30 000-75 000 драмов нужно присоединиться к подписке на 3 000 драмов и больше, со стоимостью 75 000-150 000 драмов – на 6 000 драмов и больше, а для телефона стоимостью 150 000-300 000 драмов - на 10 000 драмов и больше»,- сказал он.
Абоненты тарифных планов в рамках фиксированной ежемесячной платы получат возможность делать неограничные внутрисетевые звонки, определенное разговорное время на номера других операторов, SMS-сообщения и интернет-трафик. Особые условия рассрочки будут действовать до тех пор, пока абонент будет соблюдать коммерческие и финансовые обязательства, предусмотренным договором.
Предложение, партнером которого выступает Юнибанк, будет действовать с сегодняшнего дня до 15 января 2014 года.