17:05 | 18.12.13 | Նորություններ | 4828
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է Facebook սոցիալական ցանցում Beeline Armenia պաշտոնական էջում «Beeline  ամենամանկական մրցույթ» խորագրով նոր ֆոտոմրցույթի անցկացման մասին: Մրցույթի հաղթողներն որպես մրցանակ կստանան Samsung GT-I9192  հեռախոսներ եւ խրախուսական մրցանակներ։
Մրցույթին կարող են մասնակցել 4-12 տարեկան երեխաների այն ծնողները, ովքեր կլուսանկարեն իրենց երեխաների աշխատանքը եւ մինչեւ դեկտեմբերի 27-ը ժամը 10-ը ներառյալ կուղարկեն նկարը pr@beeline.am էլեկտրոնային փոստի հասցեին: Նկարում պետք է պատկերված լինի 2014 թվականի խորհրդանիշ համարվող «կապույտ ձին»: Երեխան նկարը կարող է պատկերել ցանկացած մակերեսի վրա՝ իր համար առավել նախընտրելի տարբերակով, օրինակ՝ մատիտով, կավիճով, ջրաներկով եւ այլն։
Մրցույթում կհաղթի երկու աշխատանք. առաջին հաղթող լուսանկարը համարվում է այն լուսանկարը, որը կհավաքի առավելագույն թվով քվե (VOTE), իսկ երկրորդը կընտրի հանձնաժողովը, որը կազմված է  լուսանկարիչներից եւ «ԱրմենՏել» ընկերության ներկայացուցիչներից: Հանձնաժողովի որոշմամբ ընտրված աշխատանքներից մեկը երեխայի ծնողների համաձայնությամբ հետագայում կօգտագործվի ընկերության գովազդային նյութերում։
«Հավատացած եմ, որ, ինչպես մեր բոլոր մրցույթները, այնպես էլ «Beeline  ամենամանկական մրցույթը» մեծ արձագանք կգտնի մեր օգտատերերի շրջանում։ Բազմիցս ականատես եմ եղել մեր երեխաների տաղանդշատ եւ ստեղծագործ աշխատանքներին եւ համոզված եմ, որ կստանանք հետաքրքիր եւ յուրօրինակ մանկական բազմաթիվ աշխատանքեր, որոնք մեզ կպարգեւեն դրական զգացողություններ եւ վառ տպավորություններ»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Անուշ Բեղլոյանը։
Մրցույթն ավարտվում է 2014թ. հունվարի 13-ին։ Հաղթողների անունները եւ արդյունքները կտեղադրվեն Facebook-ի Beeline Armenia էջում՝

"ArmenTel" (Beeline trademark) announced the start of a new photo contest titled "Beeline Children's Contest" on its Beeline Armenia official Facebook page. The winners of the contest will be awarded Samsung GT-I9192 phones and other prizes.
The parents of children aged 4-12 who will take photos of their children's work and send the photo to pr@beeline.am e-mail till 10:00 December 27, will be able to take part in the contest. The photo should feature the "blue horse" which is the symbol of 2014. A child may create the image on any surface, in the most preferable way, for instance, pencil, chalk, watercolors etc.
2 works will win the contest: the first should get the maximum votes and the second will be chosen by a committee comprising photographers and "ArmenTel" representatives. Upon the Committee's decision, one of the selected works will be used in the company's commercial upon the parents' consent in future.
"I am sure that as all our contests, "Beeline Children's Contest" will be widely popular among our users. I have witnessed our children's talented and creative works many times and I believe we'll have various interesting and unique children's works which will give us positive feelings and bright impressions", noted "ArmenTel" spokeswoman Anush Begloyan.
The contest deadline is January 13, 2014. The winners and results will be posted on Beeline Armenia's Facebook page at http://www.facebook.com/beeline.am.