13:36 | 13.02.14 | Նորություններ | 5075
«ԱրմենՏել»  ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) հայտարարել է, որ «SMS փաթեթ» ծառայության շրջանակում այսուհետ կարճ հաղորդագրություններ կարելի է ուղարկել ոչ միայն Beeline ցանցի ներսում, այլեւ ՀՀ եւ ԼՂՀ բոլոր բջջային օպերատորների բաժանորդների համարներին։
«SMS փաթեթ» ծառայությունը հասանելի է Beeline կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդներին։ Այն նախատեսված է  կարճ հաղորդագրություններից հաճախ օգտվող հաճախորդների համար, եւ հնարավորություն է տալիս նրանց ուղարկել SMS հաղորդագրություններ բավականին ցածր սակագնով։
«Վերջին շրջանում «ԱրմենՏել» ընկերության ուշադրության կենտրոնում է գտնվում մեր ծառայությունների սոցիալական բաղադրիչը, եւ հերթական, հաճախորդների համար  շահավետ փոփոխությունն առընչվեց «SMS փաթեթ» ծառայությանը։ Այս ծառայությունն այժմ դարձավ ավելի պարզ եւ հասկանալի, իսկ ՀՀ եւ ԼՂՀ բոլոր բջջային օպերատորների բաժանորդների համարներին կարճ հաղորդագրություններ ուղարկելու հնարավորությունը դարձնում են «SMS փաթեթ» ծառայության ձեռք բերումը էլ ավելի գրավիչ, քանի որ այժմ մեր հաճախորդները կարող են ուղարկել հաղորդագրություններ բոլոր տեղական օպերատորների բջջային համարներին միասնական ցածր սակագնով»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Նշենք, որ Beeline բաժանորդներին հասանելի են երեք տեսակի փաթեթ. 50 SMS փաթեթ 450 դրամով, 100 SMS փաթեթ 750 դրամով եւ 300 SMS փաթեթ 1500 դրամով։

13:36 | 13.02.14 | News | 5074
ArmenTel (Beeline trademark) announced today that from now on, subscribers will be able to send short messages not only to the mobile numbers of ArmenTel’s network but also to the numbers of other Armenian and NKR operators within its SMS-package service.
SMS-package service is available for the prepaid Beeline subscribers. The service is aimed at subscribers often sending short messages and will allow them to send SMSes at a considerably lower price.
“Recently, Beeline has been paying great attention to the social component of its offers and our SMS-package service was the next to offer more benefits to our subscribers. The service has been made simpler and clearer, and the opportunity to send short messages to the mobile numbers of other Armenian and NKR operators will attract more subscribers to purchase the SMS-package. After all, our subscribers will from now on send messages to all local mobile numbers at a uniform low price”, ArmenTel CEO Andrey Pyatakhin stated.
It should be noted that three types of packages are available for Beeline subscribers – 50 SMSes at AMD 450, 100 SMSes at AMD 750 and 300 SMSes at AMD 1500.