15:11 | 24.02.14 | Նորություններ | 4975
ԱրմենՏել ընկերությունը (ապրանքանիշը Beeline) հայտարարում է հաշվեկշռի լիցքավորման վավերականության ժամկետի վերացման մասին Beeline կանխավճարային համակարգի բաժանորդների համար։
Այսուհետ, շարժական հեռախոսի հաշվեկշռը ցանկացած չափով եւ ցանկացած եղանակով լիցքավորելու դեպքում (օրինակ՝ «Հաշվեկշռի փոխանցում», վճարման քարտերի կամ վճարումների ընդունման տերմինալների օգնությամբ), բաժանորդը կարող է օգտագործել բջջային հաշվեկշռին կուտակված միջոցները բաժանորդի պայմանագրի գործունեության ողջ ընթացքում։
«Մենք որոշում ենք կայացրել վերացնել շարժական կապի հաշվեկշռի լիցքավորման վավերականության ժամկետը բջջային կապի ծառայություններն էլ ավելի պարզ եւ հարմար դարձնելու նպատակով», - նշել է ԱրմենՏել ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
90 օրվա ընթացքում հաշվեկշռի լիցքավորման բացակայության կամ վճարովի ծառայությունները չօգտագործելու դեպքում, բաժանորդին հասանելի կլինեն միայն մուտքային զանգեր եւ հաղորդագրություններ, այս դեպքում կուտակված գումարը կմնա հաշվեկշռին, իսկ եւս 90 օր անցնելու դեպքում ծառայությունների տրամադրման պայմանագիրը խզվում է:

15:11 | 24.02.14 | News | 4951
ArmenTel (Beeline network) announced the cancellation of validity period of the payment balance for prepaid subscribers of Beeline mobile network.
Now, while recharging the mobile phone's balance for any sum through "Balance Transfer" by cash, payment cards or payment terminals, a subscriber will be able to use the sum on the mobile balance over the whole validity period of the subscriber contract.
"We decided to cancel the validity period of the mobile connection to make the mobile service more convenient and easy-to-use. All our commercial initiatives are aimed at improving Beeline services, we do our best for our subscribers for them to feel our attention and care", noted ArmenTel CEO Andrey Pyatakhin.
If a subscriber doesn't recharge the account or  doesn't use paid services over 90 days, subscribers will only be able to answer incoming calls and SMS and the accumulated sum will remain on the balance and the subscriber contract will be revoked within 90 more days.