14:26 | 04.03.14 | Նորություններ | 2842
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտարարել է բջջային ցանցի կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար Անսահմանափակ ինտերնետ «MegaPro» նոր ծառայության գործարկման մասին։
«MegaPro» նոր ծառայությունը հնարավորություն է ընձեռում օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից առանց մեգաբայթային տարիֆիկացման՝ վճարելով օրական 200 դրամ բաժանորդային վարձ։
«ԱրմենՏելը գործարկում է այս ինտերնետ ծառայությունը հատկապես հեռախոսներից եւ սմարթֆոններից օգտվողների համար։ Այն հնարավորություն է ընձեռում մեր բաժանորդներին ունենալ անսահմանափակ արագ ինտերնետ եւ միաժամանակ օգտվել իրենց իսկ կողմից ընտրված բջջային կապի սակագնային փաթեթից։ Բջջային հեռախոսով ինտերնետից ակտիվ օգտվող բաժանորդների համար «MegaPro» ծառայությունը հրաշալի հնարավորություն է խնայելու եւ եւս մեկ օրինակ, որ ընդգծում է մեր հոգատար վերաբերմունքը Beeline բաժանորդների հանդեպ»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության Գլխավոր Տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«MegaPro» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել զանգահարելով 0674900 համարին, հավաքելով *110*900# USSD-հրահանգը կամ ուղարկել 0674 համարին 900 տեքստով SMS-հաղորդագրություն:
«MegaPro» ծառայության շրջանակում օրացուցային օրվա ընթացքում սպառված առաջին 90 ՄԲ-ի համար չի գործում արագության սահմանափակում: 90 ՄԲ-ը սպառելուց հետո գործում է արագության սահմանափակում մինչեւ 256 կբ/վրկ:
«MegaPro» ծառայությունը հասանելի է «ԱրմենՏել» ՓԲԸ կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բոլոր սակագնային փաթեթների բաժանորդներին` բացառությամբ շարժական ինտերնետի «Բազային», «Գիշերային», «Անսահմանափակ»,  «Ստեպ», «Infinity 512» եւ «Infinity 1024» ՍՓ-ների բաժանորդներին:

14:26 | 04.03.14 | Новости | 2677
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявлила сегодня о запуске новой услуги безлимитного мобильного интернета MegaPro для абонентов предоплатной системы расчетов мобильной связи. Новая услуга предоставляет возможность пользоваться безлимитным мобильным интернетом за ежедневную абонентскую плату в 200 драмов.
«Компания «АрменТел» запускает эту услугу специально для пользователей телефонов и смартфонов. Она позволяет нашим клиентам сочетать услугу высокоскоростного доступа в интернет со своими текущими тарифами на традиционные услуги мобильной связи. Для активных пользователей интернета с мобильного телефона MegaPro – прекрасная возможность сэкономить и еще один пример заботы Beeline о своих абонентах», - отметил Генеральный директор ЗАО «АрменТел» Андрей Пятахин.
Услугу безлимитного мобильного интернета MegaPro можно активировать, позвонив по номеру 0674900, набрав USSD-запрос *110*900# или отправив SMS с текстом 900 на номер 0674.
В рамках услуги MegaPro в течение каждого календарного дня абонент может использовать 90 МБ мобильного интернета без ограничения скорости. После использования этого объема скорость доступа в интернет составит до 256 Кб/с.
Услуга MegaPro доступна всем абонентам предоплатной системы расчетов мобильной связи Beeline, за исключением абонентов тарифных планов «Базовый», «Ночной», «Безлимитный», «Степ», Infinity 512 и Infinity 1024.