15:29 | 07.03.14 | Նորություններ | 5810
«MegaMix» նոր սակագնային փաթեթ Beeline-ից. անսահմանափակ զանգեր եւ SMS–ներ ցանցի ներսում ու այլ անակնկալներ
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտնել է բջջային ցանցի կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար «MegaMix» նոր սակագնային փաթեթի գործարկման մասին։ Նոր սակագնային փաթեթի բաժանորդները կարող են իրականացնել անսահմանափակ զանգեր Beeline ցանցի ներսում, ուղարկել անսահմանափակ քանակությամբ ներցանցային SMS հաղորդագրություններ եւ ստանալ անսահմանափակ հասանելիություն Одноклассники եւ ВКонтакте սոցիալական ցանցերի բջջային տարբերակներին։
«MegaMix» նոր սակագնային փաթեթի անսահմանափակ հասանելիությունն ակտիվացնելու համար պետք է հավաքել *607# հրահանգը, որից հետո յուրաքանչյուր միանվագ 500 եւ ավելի դրամ հաշվի լիցքավորման դեպքում բաժանորդը 7 օրով ստանում է անսահմանափակ հասանելիություն, իսկ հաշվից գանձվում է 250 դրամ։
«MegaMix» սակագնային փաթեթից օգտվողները կարող են ստանալ անսահմանափակ հասանելիություն 14 օրով, ինչի համար անհրաժեշտ է հավաքել *614# հրահանգը։ Երկու շաբաթով անսահմանափակ հասանելիություն բաժանորդը կստանա յուրաքանչյուր միանվագ 1000 դրամ հաշիվը լիցքավորելու դեպքում, իսկ հաշվից կգանձվի 500 դրամ։ Հաշվեկշռին մնացած գումարը բաժանորդը կարող է օգտագործել կապի ցանկացած ծառայությունների դիմաց, այդ թվում՝ բջջային ինտերնետ, միջազգային եւ միջքաղաքային զանգերի։
«Ֆիքսված գումարով ցանցի ներսում անսահմանափակ շփում ապահովող Beeline սակագնային փաթեթները մեր բաժանորդների շրջանում մեծ ճանաչում են վայելում։ Հոգատար վերաբերմունքը մեր բաժանորդների հանդեպ թույլ չի տալիս մեզ բավարարվել ձեռք բերվածով, այդ իսկ պատճառով Beeline ծառայությունները  դառնում են էլ ավելի հարմար եւ գրավիչ։ Վստահ եմ, որ «MegaMix» նոր սակագնային փաթեթն  անսահմանափակ շփման եւ սոցիալական ցանցերին հասանելիության շնորհիվ կարժանանա հաճախորդների, հատկապես երիտասարդների  բարձր գնահատականին»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«MegaMix» սակագնային փաթեթի շրջանակում ելքային մեկ րոպեի արժեքը դեպի  Beeline ֆիքսված, ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ օպերատորների ցանց կազմում է 29.99 դրամ։ Beeline ցանցում ММS- հաղորդագրություն կարելի է ուղարկել 4.99 դրամով, իսկ  ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ բջջային օպերատորների ցանց՝ 8.99 դրամով։ «MegaMix» սակագնային փաթեթին անցում կատարելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել *110*08008# USSD հրահանգը կամ  08008 տեքստով  SMS հաղորդագրություն՝ 0674 կարճ համարին։
Տրամադրված անսահմանափակ ինտերնետը չի տարածվում վերը նշված կայքերում տեղադրված հաշվիչների եւ գովազդների վրա, ինչպես նաեւ լուսանկարների, վիդեոների, խաղերի եւ այլ մեդիայի վրա, որոնք հանդիսանում են այլ ինտերնետային ռեսուրսների բովանդակություն: Տրամադրված անսահմանափակ ինտերնետը չի տարածվում “Opera-Mini” բրաուզերի միջոցով սոցիալական ցանցերի շարժական տարբերակներ այցելելու վրա:

15:29 | 07.03.14 | Новости | 5802
ЗАО «АрменТел» (торговая марка Beeline) объявил о запуске нового предоплатного тарифного плана (ТП) мобильной связи MegaMix. Абоненты нового ТП могут совершать неограниченные звонки в сети Beeline, отправлять неограниченное количество внутрисетевых SMS и получить безлимитный доступ к мобильным версиям социальных сетей Одноклассники и ВКонтакте.
Чтобы активировать безлимитный доступ абонентам ТП MegaMix следует набрать команду *607#. После этого при каждом единовременном пополнении счета на 500 драмов абоненту будет предоставлен безлимитный доступ на 7 дней, а со счета будет списано 250 драмов. Пользователи ТП MegaMix могут получить безлимитный доступ сроком и на 14 дней. Для этого нужно набрать команду *614#. Безлимитный доступ сроком на 2 недели будет предоставляться при каждом единовременном пополнении счета в 1000 драмов, а с баланса абонента будет списываться 500 драмов. Оставшуюся на счету сумму абонент может использовать на любые услуги связи, в том числе мобильный интернет, международные и междугородние звонки и т.п.
«Тарифные планы Beeline, позволяющие за фиксированную плату неограниченно общаться внутри сети, пользуются очень большой популярностью у наших абонентов. Забота о клиентах не позволяет нам останавливаться на достигнутом, и предложения Beeline становятся еще более простыми привлекательными и удобными. Я уверен, что новый тарифный план MegaMix в силу безлимитного доступа и к социальным сетям также получит признание клиентов, особенно молодежи», - отметил генеральный директор ЗАО «АрменТел» Андрей Пятахин.
В рамках ТП MegaMix стоимость минуты исходящего звонка на номера фиксированной сети Beeline и на номера других операторов РА и НКР составляет 29.99 драмов. ММS-сообщения в сети Beeline можно отправлять за 4,99 драма, а на номера других сотовых сетей РА и НКР - за 8.99 драма. Для перехода на тарифный план MegaMix нужно набрать USSD команду *110*08008# или отправить SMS с текстом 08008 на короткий номер 0674.
Предоставление безлимитного интернета не распространяется на счетчики и рекламы, размещенные на мобильных сайтах социальных сетей, а также фотографии, видео, игры и другие медиа, являющиеся контентом других сайтов и Интернет-ресурсов. Предоставление безлимитного интернета не распространяется на посещение мобильных версий социальных сетей через браузер Opera Mini.