15:29 | 07.03.14 | Նորություններ | 5810
«MegaMix» նոր սակագնային փաթեթ Beeline-ից. անսահմանափակ զանգեր եւ SMS–ներ ցանցի ներսում ու այլ անակնկալներ
«ԱրմենՏել» ընկերությունը (Beeline ապրանքանիշ) այսօր հայտնել է բջջային ցանցի կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար «MegaMix» նոր սակագնային փաթեթի գործարկման մասին։ Նոր սակագնային փաթեթի բաժանորդները կարող են իրականացնել անսահմանափակ զանգեր Beeline ցանցի ներսում, ուղարկել անսահմանափակ քանակությամբ ներցանցային SMS հաղորդագրություններ եւ ստանալ անսահմանափակ հասանելիություն Одноклассники եւ ВКонтакте սոցիալական ցանցերի բջջային տարբերակներին։
«MegaMix» նոր սակագնային փաթեթի անսահմանափակ հասանելիությունն ակտիվացնելու համար պետք է հավաքել *607# հրահանգը, որից հետո յուրաքանչյուր միանվագ 500 եւ ավելի դրամ հաշվի լիցքավորման դեպքում բաժանորդը 7 օրով ստանում է անսահմանափակ հասանելիություն, իսկ հաշվից գանձվում է 250 դրամ։
«MegaMix» սակագնային փաթեթից օգտվողները կարող են ստանալ անսահմանափակ հասանելիություն 14 օրով, ինչի համար անհրաժեշտ է հավաքել *614# հրահանգը։ Երկու շաբաթով անսահմանափակ հասանելիություն բաժանորդը կստանա յուրաքանչյուր միանվագ 1000 դրամ հաշիվը լիցքավորելու դեպքում, իսկ հաշվից կգանձվի 500 դրամ։ Հաշվեկշռին մնացած գումարը բաժանորդը կարող է օգտագործել կապի ցանկացած ծառայությունների դիմաց, այդ թվում՝ բջջային ինտերնետ, միջազգային եւ միջքաղաքային զանգերի։
«Ֆիքսված գումարով ցանցի ներսում անսահմանափակ շփում ապահովող Beeline սակագնային փաթեթները մեր բաժանորդների շրջանում մեծ ճանաչում են վայելում։ Հոգատար վերաբերմունքը մեր բաժանորդների հանդեպ թույլ չի տալիս մեզ բավարարվել ձեռք բերվածով, այդ իսկ պատճառով Beeline ծառայությունները  դառնում են էլ ավելի հարմար եւ գրավիչ։ Վստահ եմ, որ «MegaMix» նոր սակագնային փաթեթն  անսահմանափակ շփման եւ սոցիալական ցանցերին հասանելիության շնորհիվ կարժանանա հաճախորդների, հատկապես երիտասարդների  բարձր գնահատականին»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«MegaMix» սակագնային փաթեթի շրջանակում ելքային մեկ րոպեի արժեքը դեպի  Beeline ֆիքսված, ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ օպերատորների ցանց կազմում է 29.99 դրամ։ Beeline ցանցում ММS- հաղորդագրություն կարելի է ուղարկել 4.99 դրամով, իսկ  ՀՀ եւ ԼՂՀ այլ բջջային օպերատորների ցանց՝ 8.99 դրամով։ «MegaMix» սակագնային փաթեթին անցում կատարելու համար անհրաժեշտ է ուղարկել *110*08008# USSD հրահանգը կամ  08008 տեքստով  SMS հաղորդագրություն՝ 0674 կարճ համարին։
Տրամադրված անսահմանափակ ինտերնետը չի տարածվում վերը նշված կայքերում տեղադրված հաշվիչների եւ գովազդների վրա, ինչպես նաեւ լուսանկարների, վիդեոների, խաղերի եւ այլ մեդիայի վրա, որոնք հանդիսանում են այլ ինտերնետային ռեսուրսների բովանդակություն: Տրամադրված անսահմանափակ ինտերնետը չի տարածվում “Opera-Mini” բրաուզերի միջոցով սոցիալական ցանցերի շարժական տարբերակներ այցելելու վրա:

15:29 | 07.03.14 | News | 5760
Beeline MegaMix– unlimited on-net calls and SMSes and unlimited access to VKontakte and Odnoklassniki
“ArmenTel” (Beeline trademark) announced the launch of MegaMix new prepaid tariff plan. The subscribers of the new tariff plan will be able to make unlimited on-net calls, send unlimited on-net SMS messages and have unlimited access to the mobile versions of Odnoklassniki and VKontakte social sites.
To activate the unlimited access, MegaMix tariff plan subscribers should dial *607#. Following it, after each single AMD 500 replenishment of the account, subscribers will be granted unlimited weekly access, and AMD 250 will be drawn from the account. MegaMix subscribers will be able to have unlimited access for 14 days as well. To be granted it, they should dial *314#. The unlimited access will be granted for each single account replenishment for AMD 1000 and AMD 500 will be drawn from the account. The remaining sum can be used for any service subscribers would like, including for mobile Internet, international and inter-city calls, and so on.
“Beeline tariff plans offering unlimited on-net communication at set prices are quite popular with our subscribers. Our care for our subscribers doesn’t allow us to rest on our laurels and therefore Beeline keeps coming up with simpler, more attractive and more comfortable offers. I believe MegaMix new tariff plan will also be widely used by subscribers, especially the young ones, due to the unlimited access to social websites as well”, ArmenTel CEO Andrey Pyatakhin noted.
Within MegamMix tariff plan, subscribers will be able to make calls to Beeline fixed network and other Armenian and NKR operators at AMD 29.99. On-net MMS-messages will be sent at AMD 4.99 and to other Armenian and NKR operators at AMD 8.99. To switch to MegaMix tariff plan, users should send USSD command to *110*08008# or send an SMS to 0674 short number containing the text 08008.
The opportunity of unlimited Internet does not extend to counters and ads posted on mobile websites of social networks, neither to photos, videos, games and other media belonging to other websites and Internet resources.
The opportunity of unlimited Internet does not extend to the mobile versions of the social networks through Opera Mini, either.