11:14 | 25.03.14 | Նորություններ | 4369
Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերն ասել է, որ 2000 դրամ ամսավճարի դիմաց այս սակագնային պլանը ներառում է 200 րոպե՝ 10դր/ր ինչպես ցանցի ներսում, այնպես էլ ցանցից դուրս զանգեր կատարելու համար եւ 200 ՄԲ շարժական ինտերնետի ծավալ:
«Բջջային համարների տեղափոխելիության գործարկմանը մնացել է 6 օր: Բաժանորդները հաճախ նշում են, որ այդ ծառայությունը ավելի շատ ազատություն է տալիս: «Արծիվ»-ը՝ շատ տեղին է համարների տեղափոխելիության կոնտեքստում, քանի որ հնարավորություն է տալիս նույն սակագնով զանգեր կատարել տեղական բոլոր ցանցերին», - ասել է Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Ամսական ներառված րոպեները սպառելուց հետո, «Արծիվ» սակագնային պլանի բաժանորդները հնարավորություն կունենան տեղական բոլոր ցանցեր, ներառյալ Արցախ, զանգահարել 15դր/ր սակագնով:
«Արծիվն ոչ միայն ազատության, այլ նաեւ մատչելիության խորհրդանիշն է դառնում: Այս սակագնային պլանի գործարկումը՝ համարների տեղափոխելիության ծառայության մեկնարկի առաջին քայլերից է», - ասել է ընկերության բրենդի եւ հաղորդակցության գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, հավելելով, որ 15դր/ր սակագինը՝ ամենամատչելին է հայկական շուկայում:

11:14 | 25.03.14 | News | 5394
Orange Armenia CEO Francis Gelibter said that for a monthly payment of AMD 2000 subscribers will be able to take advantage of 200 on-net and off-net minutes at a price of AMD 10 per minute as well as 200MB of mobile Internet.
“Six days are left until the introduction of the Mobile Number Portability service introduction. Subscribers often claim that the service grants more freedom. On the background of the mobile number portability service, the launch of “Artsiv” tariff plan is right to the point as it gives an opportunity to make calls to all local networks at the same price”, stated Francis Gelibter.
Once the 200 minutes are used, “Artsiv” subscribers will be able to make local calls, including to Artsakh, at AMD 15 per minute.
“The Eagle comes to symbolize not only freedom but also accessibility. The launch of the new tariff plan is one of the first steps on the way to the introduction of the mobile number portability service”, said Brand and Communications Director Aram Mkrtchyan adding that AMD 15 per minute is the most accessible tariff in the Armenian market.