11:14 | 25.03.14 | Նորություններ | 4369
Orange Armenia-ի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերն ասել է, որ 2000 դրամ ամսավճարի դիմաց այս սակագնային պլանը ներառում է 200 րոպե՝ 10դր/ր ինչպես ցանցի ներսում, այնպես էլ ցանցից դուրս զանգեր կատարելու համար եւ 200 ՄԲ շարժական ինտերնետի ծավալ:
«Բջջային համարների տեղափոխելիության գործարկմանը մնացել է 6 օր: Բաժանորդները հաճախ նշում են, որ այդ ծառայությունը ավելի շատ ազատություն է տալիս: «Արծիվ»-ը՝ շատ տեղին է համարների տեղափոխելիության կոնտեքստում, քանի որ հնարավորություն է տալիս նույն սակագնով զանգեր կատարել տեղական բոլոր ցանցերին», - ասել է Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Ամսական ներառված րոպեները սպառելուց հետո, «Արծիվ» սակագնային պլանի բաժանորդները հնարավորություն կունենան տեղական բոլոր ցանցեր, ներառյալ Արցախ, զանգահարել 15դր/ր սակագնով:
«Արծիվն ոչ միայն ազատության, այլ նաեւ մատչելիության խորհրդանիշն է դառնում: Այս սակագնային պլանի գործարկումը՝ համարների տեղափոխելիության ծառայության մեկնարկի առաջին քայլերից է», - ասել է ընկերության բրենդի եւ հաղորդակցության գծով տնօրեն Արամ Մկրտչյանը, հավելելով, որ 15դր/ր սակագինը՝ ամենամատչելին է հայկական շուկայում:

11:14 | 25.03.14 | Новости | 5396
Гендиректор Orange Armenia Франсис Желибтер сказал, что за 2 тысячи драмов ежемесячно, абоненты смогут воспользоваться в рамках тарифного плана 200 минутами для звонков стоимостью 10 драм/минута как внутри сети, так и вне нее, а также 200 мегабайтами мобильного интернета.
«До внедрения услуги переносимости мобильных номеров осталось 6 дней. Часто абоненты отмечают, что эта услуга предоставляет больше свободы. В контексте переносимости номеров запуск нового тарифного плана «Арцив» - очень к месту, так как он дает возможность совершать звонки по всем местным сетям по единому тарифу», - сказал Франсис Желибтер.
После использования 200 минут, абоненты тарифного плана «Арцив» смогут совершать звонки по всем местным направлениям, включая Арцах, за 15 драмов/минута.
«Орел становится не только символом свободы, но и доступности. Запуск нового тарифного плана является одним из первых шагов по внедрению услуги переносимости номеров», - сказал директор компании по бренду и коммуникации Orange Armenia Арам Мкртчян, добавив, что тариф 15 драмов/минута - самый доступный на армянском рынке.