15:03 | 28.03.14 | Նորություններ | 4505
«ԱրմենՏել» ընկերությունն այսօր (ապրանքանիշը Beeline) հայտնել է, որ լիովին պատրաստ է Հայաստանում MNP (Շարժական կապի համարների տեղափոխելիության) ծառայության մեկնարկին։
«Ապրիլի 1-ից սկսած, պահպանելով բջջային հեռախոսահամարը` ներառյալ կոդը, կարելի է դառնալ Beeline բաժանորդ։ Անհրաժեշտ է այցելել մոտակա վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակ եւ լրացնել համապատասխան հայտ։ Շարժական կապի համարների տեղափոխելիության ծառայությունն անվճար է։ Հաճախորդի համարը Beeline բջջային ցանց կտեղափոխվի 3 աշխատանքային օրվա ընթացքում: Բաժանորդը կարող է նաեւ նշել նախընտրելի ամսաթիվ, որը չի կարող գերազանցել 30 օրը», - ասված է ընկերության հաղորդագրության մեջ:
«Պարզ, հարմար, Քեզ համար» դա մեր կարգախոսն է, որը արտացոլում է մեր վերաբերմունքը բաժանորդների հանդեպ։ Մենք առաջնորդվում ենք այս մոտեցմամբ ինչպես սպասարկման, այնպես էլ սակագների եւ ծառայությունների մատուցման ժամանակ։ Մենք հրավիրում ենք հաճախորդներին գնահատել ընկերության նոր մոտեցումը եւ օգտվել  Հայաստանի առաջին եւ խոշորագույն հեռահաղորդակցության օպերատորի բոլոր առավելություններից»,- նշել է «ԱրմենՏել» ընկերության գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
«ԱրմենՏել» ընկերությունն իր հաճախորդների համար կայքում պատրաստել է հատուկ բաժին, որտեղ կարելի է ստանալ տեղեկատվություն MNP-ի մասին:

15:03 | 28.03.14 | Новости | 4558
Компания «АрменТел» (торговая марка Beeline) заявила сегодня о полной готовности к запуску услуги MNP (Mobile Number Portability) в Армении.
«Начиная с 1 апреля 2014 года, абонентам Beeline можно стать, сохранив свой номер мобильного телефона, включая код. Для этого нужно посетить ближайший офис Beeline и заполнить соответствующее заявление. Услуга переноса мобильного номера - бесплатная. Номер клиента будет перенесен в сеть Beeline в течение 3 рабочих дней. Абонент также может выбрать конкретный день переноса номера, в течение ближайшего месяца», - говорится в сообщении компании.
«Просто, удобно, для тебя» - это наш девиз, который отражает наше отношение и нашу заботу о клиентах. Этот подход мы используем как в обслуживании, так и в подготовке наших тарифов и услуг. Beeline приглашает клиентов оценить новый подход нашей компании и воспользоваться всеми преимуществами первого и крупнейшего телекоммуникационного оператора Армении», - сказал гендиректор «АрменТел» Андрей Пятахин.
АрменТел для своих клиентов подготовила специальный раздел на сайте, где можно получить исчерпывающую информацию по услуге MNP.