16:13 | 24.07.14 | Նորություններ | 5653
«Երիտասարդության եւ ուսանողների միջազգային կապերի ու փոխանակման հայկական կենտրոնը» հուլիսի 14–20-ը Ծաղկաձորում կազմակերպել էր միջազգային երիտասարդական ֆորում, որին մասնակցեցին 8 երկրների ներկայացուցիչներ:
Միջոցառումը ներառված է Արեւելյան գործընկերության ծրագրի մեջ եւ հովանավորվում է  Եվրահանձնաժողովի կողմից։ «ԱրմենՏել» ընկերությունը նույնպես աջակցել է միջոցառման իրականացմանը ֆորումի մասնակիցների համար հասանելի դարձնելով ժամանակակից տեխնոլոգիաները եւ բարձրորակ ինտերնետ կապը։
«Մենք ուրախ ենք աջակցել նման միջոցառումների իրականացմանը՝ օգտագործելով ամենաժամանակակից լուծումները», - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։

16:13 | 24.07.14 | Новости | 5386
С 14 по 20 июля Центр по обмену и международным связям между молодежью и студентами провел в Цахкадзоре международный молодежный форум, в котором приняли участие представители 8 стран.
Форум проходил в рамках программы Восточное партнерство и финансировался со стороны Еврокомиссии. Компания «АрменТел» также оказала свое содействие форуму, обеспечив участников высококачественным интернетом.
«Мы рады содействовать реализации этого проекта с использованием новейших решений», - сказал гендиректор Beeline в Армении Андрей Пятахин.