09:15 | 07.08.14 | Նորություններ | 5772
Այսուհետ My Orange բջջային հավելվածի բոլոր օգտատերերին հասանելի են հայկական տասը ռադիոալիքներ, որոնք, խմբավորված լինելով մեկ էջում, ապահովում են մեկ ալիքից մյուսին սահուն եւ հեշտ անցման հնարավորություն:
My Orange բջջային հավելվածի օգտատերերին համար ստեղծվել է նաեւ հատուկ էջ, որտեղ բաժանորդները կգտնեն օգտակար բջջային հավելվածներ, այդ թվում՝ հատուկ պայմաններով առաջարկվող հավելվածներ, ինչպես օրինակ, PicsArt-ը:
My Orange բջջային հավելվածի միջոցով Օրանժ Արմենիայի բաժանորդները կարող են հենց հավելվածում ակտիվացնել միջազգային րոպեների փաթեթներ, ինչպես նաեւ «Plus» փաթեթները՝ միջազգային եւ տեղական այլ ցանցեր ավելի մատչելի սակագներով զանգեր կատարելու համար:
My Orange բջջային հավելվածի նոր տարբերակը բաժանորդներին նաեւ հնարավորություն կտա մասնակցել Orange Հիմնադրամի կողմից իրականացվող բարեգործական ծրագրերին: Կոճակի մեկ սեղմումով «My Orange» բջջային հավելվածի օգտատերերը «Պահենք երեխաներին ընտանիքում» բարեգործական ծրագրի շրջանակներում կարող են նվիրաբերել 100 կամ 500 դրամ:
««My Orange» բջջային հավելվածը կատարելագործվում է եւ արդեն իսկ իր ուրույն տեղն ունի բջջային հավելվածների հայ օգտատերերի նախընտրելի հավելվածների շարքում: Մենք առաջինն էինք, որ ներկայացրեցինք նմանօրինակ բջջային հավելված եւ կշարունակենք կատարելագործել այն՝ դարձնելով այն առավել արժեքավոր եւ հարմար», - ասել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:
Android եւ iOS օպերացիոն համակարգերի համար ստեղծված My Orange բջջային հավելվածն անվճար է եւ թույլ է տալիս Orange-ի բաժանորդներին ստուգել իրենց հաշվեկշիռը, վերալիցքավորել հաշիվը, ստուգել կուտակած Orange Merci միավորները եւ փոխարինել դրանք րոպեների, SMS-ների կամ մեգաբայթերի փաթեթներով, ակտիվացնել կամ ապաակտիվացնել ռոմինգ ծառայությունը, դիտել հեռուստացույց, օգտվել Orange Կինո ծառայությունից եւ այլն:
My Orange հավելվածի երրրորդ թարմացված տարբերակն հասանելի է Play Market-ում, իսկ մեկ շաբաթից հասանելի կլինի նաեւ App Store-ում:

09:15 | 07.08.14 | Новости | 5775
Отныне пользователям мобильного приложения My Orange доступны 10 армянских радиоканалов, которые сгруппированы на одной странице и обеспечивают плавный и легкий переход от одного канала к другому.
Для пользователей мобильного приложения My Orange создана специальная страница, где абоненты могут найти полезные мобильные приложения, в том числе, предлагаемые по специальным условиям, например, PicsArt.
Посредством мобильного приложения My Orange абоненты Оранж Армения могут активировать в своем приложении пакеты для международных звонков, а также пакеты «Plus» для  звонков на международные и местные телефонные номера по более доступным тарифам.
Новая версия мобильного приложения My Orange также позволит абонентам участвовать в благотворительных программах Фонда Orange. Одним нажатием кнопки пользователи мобильного приложения «My Orange» могут пожертвовать 100 или 500 драмов в рамках благотворительной программы «Оставим детей в семье».
«Мобильное приложение «My Orange» совершенствуется и уже имеет свое особое место среди оюбимых приложений армянских пользователей. Мы первыми представили подобное приложение и будем продолжать совершенствовать его, делая более удобным», - сказал гендиректор компании Оранж Армения Франсис Желибтер.
Мобильное приложение My Orange, созданное для операционных систем Android и iOS, бесплатно и позволяет абонентам Orange проверять текущий баланс, пополнять счет, проверять накопленные баллы и менять их на пакеты разговорных минут, SMS или интернет-трафик, активировать или отключать услугу роуминга, смотреть телевизор, пользоваться услугой Оранж Кино и т.д.
Обновленная версия приложения My Orange доступна в Play Market, а через неделю будет доступна также в App Store.