17:56 | 28.08.14 | Նորություններ | 5162
Beeline-ը հայտարարել է ֆիքսված հեռախոսակապի ծառայությունների սակագների զգալի իջեցման մասին, որոնք ուժի մեջ կմտնեն 2014թ. սեպտեմբերի 1-ից: Նոր սակագները կգործեն Հայաստանում Beeline-ի ֆիքսված հեռախոսակապի բոլոր բաժանորդների համար:
Ըստ նոր սակագների` անվճար րոպեների փաթեթի օգտագործումից հետո բոլոր տեղական ելքային զանգերը դեպի Beeline-ի ֆիքսված ցանցի համարներ կարժենան 5 դրամ/րոպե (ներառյալ ԱԱՀ): Ելքային զանգերը դեպի ֆիքսված կապի այլ օպերատորների ցանցեր, ինչպես նաեւ Beeline ցանցի ներսում միջքաղաքային զանգերն ու դեպի ԼՂՀ ֆիքսված ցանց զանգերը կարժենան 5 դրամ/րոպե (ներառյալ ԱԱՀ)։
«Մեր նպատակը հաճախորդներին ավելի մոտ լինելն է, որի համար մենք անում ենք հնարավոր ամեն ինչ: Քաղաքային ֆիքսված հեռախոսակապի մեր նոր սակագները ոչ միայն նշանակալիորեն ավելի ձեռնտու են, այլեւ էապես ավելի պարզ են ու հասկանալի: Այժմ անվճար սահմանաչափը գերազանցող բոլոր տեղական զանգերը, ինչպես նաեւ դեպի Հայաստանի եւ ԼՂՀ ցանկացած ֆիքսված համարներ բոլոր զանգերը կարժենան 5 դրամ մեկ րոպեի համար», - նշել է “ԱրեմնՏել” ընկերության Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:

17:56 | 28.08.14 | News | 5121
Beeline announces considerable decrease in landline services tariffs which will be available on September 1, 2014. The new tariffs will be automatically applied to all Beeline landline subscribers in Armenia.
According to the new tariffication, after the use of the package of free minutes, all the local outgoing calls to Beeline landline numbers will cost AMD5 (VAT included) per minute of talk.
All the incoming calls to numbers of other landline operators of Armenia as well as international calls within Beeline network and landline numbers in NKR will be charged AMD5 (VAT included) per minute of talk.
“Our goal is to be closer to the customers and we do our best to this end. Our new tariffs for landline services are not only considerably lower but simpler and more accessible. Now, all the local calls above the paid limit as well as any calls to any landline numbers across Armenia and NKR will be charged at AMD5 per minute”, noted Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.