12:23 | 02.09.14 | Նորություններ | 4983
Beeline Regular եւ Beeline Premium ծառայությունները հասանելի են դարձել հետվճարային բաժանորդների համար
Beeline-ը գործարկել է շարժական ինտերնետի «Անսահմանափակ ինտերնետ Regular» եւ «Անսահմանափակ ինտերնետ Premium» ծառայությունները հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար։
Այս ծառայությունները հնարավորություն են ընձեռում բաժանորդներին մեկ ամսվա ընթացքում մուտք գործել Ինտերնետ առանց մեգաբայթային տարիֆիկացման:
«Անսահմանափակ Ինտերնետ Regular» եւ «Անսահմանափակ ինտերնետ Premium» ծառայություններն ակտիվացնելիս գործում է Ինտերնետի արագության սահմանափակում մինչեւ 256 եւ 512 Կբ/վրկ համապատասխանաբար:
«Beeline-ը շարունակում է իր ծառայություններն առավելագույնս պարզ եւ հարմարավետ դարձնել հաճախորդների համար: Վստահ եմ, որ հետվճարային հաշվարկային համակարգի մեր բաժանորդներն ըստ արժանվույն կգնահատեն մեր նոր առաջարկը, - ասել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Անսահմանափակ ինտերնետ Regular» ծառայության ամսական բաժանորդային վարձը 2000 դրամ է, իսկ «Անսահմանափակ ինտերնետ Premium»-ի ամսական վարձը՝ 3500 դրամ։
«Անսահմանափակ Ինտերնետ Regular» ծառայությունը կարելի է ակտիվացնել` զանգահարելով 067470 համարին, հավաքելով *110*70# USSD հրահանգը կամ 0674 համարին ուղարկելով SMS հաղորդագրություն հետեւյալ տեքստով՝ 70։
«Անսահմանափակ ինտերնետ Premium» ծառայության ակտիվացման համար անհրաժեշտ է ուղարկել 0674 համարին SMS հաղորդագրություն հետեւյալ տեքստով՝ 80, զանգահարել 067480 համարին կամ պարզապես հավաքել *110*80# USSD հրահանգը։
Ծառայությունները հասանելի են Beeline-ի հետվճարային համակարգի բոլոր սակագնային փաթեթների բաժանորդներին` բացառությամբ շարժական ինտերնետի «Բազային», «Գիշերային», «Անսահմանափակ», «Ստեպ», «Ինֆինիտի»  եւ «Դրայվ»  սակագնային փաթեթների բաժանորդների։

12:23 | 02.09.14 | Новости | 5012
Beeline объявляет о запуске услуг «Безлимитный интернет Regular» и «Безлимитный интернет Premium» для абонентов постоплатной системы расчетов. Услуги позволяют в течение месяца пользоваться интернетом без ограничения по трафику.
Скорость мобильного интернета в рамках услуг «Безлимитный интернет Regular» и «Безлимитный интернет Premium» составит до 256 и 512 Кб/с соответственно.
«Beeline продолжает работать над тем, чтобы сделать услуги связи максимально простыми и удобными. Я уверен, что наши клиенты постоплатной системы расчетов по достоинству оценят наше новое предложение, поскольку, доступные цены на мобильный интернет и отсутствие ограничений по трафику выгодно дополнят текущий тарифный план мобильной связи наших абонентов», - отметил Генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Ежемесячная абонентская плата услуги «Безлимитный интернет Regular» составляет 2000 драмов, а услуги «Безлимитный интернет Premium» - 3500 драмов. Услугу «Безлимитный интернет Regular» можно активировать, позвонив по номеру 067470, с помощью USSD запроса *110*70# или, отправив SMS с текстом 70 на номер 0674. Услугу «Безлимитный интернет Premium» можно активировать, позвонив по номеру 067480, с помощью USSD запроса *110*80# или, отправив SMS с текстом 80 на номер 0674.
Услуги доступны абонентам всех тарифных планов постоплатной системы расчетов Beeline за исключением абонентов тарифных планов мобильного интернета «Базовый», «Ночной», «Безлимитный», «Степ», «Инфинити» и «Драйв». Дополнительную информацию об услугах а также способах деактивации можно получить на сайте www.beeline.am>