17:35 | 08.09.14 | Նորություններ | 4991
Orange-ի բաժանորդները Ռուսաստանի տարածքում ռոմինգից օգտվելիս այսուհետ կարող են լիցքավորել իրենց հաշիվը RAPIDA վճարումների ընդունման ավելի քան 90 հազ. կետերի միջոցով:
Հաշիվը կարելի է լիցքավորել 10-ից 15 հազ. ռուբլիով՝ բանկոմատների, ինքնասպասարկման համակարգերի եւ բջջային հեռախոսների միջոցով: Orange-ի բաժանորդներն իրենց հաշիվները կարող են լիցքավորել նաեւ առցանց՝ www.rapida.ru կայքում նախապես գրանցելով RAPIDA էլեկտրոնային քսակ:
Rapida վճարային համակարգը ընդլայնում է Orange-ի բաժանորդների կողմից արտերկրում իրենց հաշիվը լիցքավորելու հնարավորությունների շրջանակը՝ համալրելով Orange-ի բաժանորդներին արդեն հասանելի QiWi, Orange Top-up, Ezetop եւ INTEREXPRESS վճարային համակարգերի շարքը:
«Բոլորովին վերջերս մեր բաժանորդներին առաջարկեցինք Ռուսաստանում ռոմինգ ծառայություններից օգտվելու ավելի հարմար պայմաններ՝ նրանց հնարավորություն ընձեռելով Orange-ի եւ MegaFon-ի ցանցերում գտնվող իրենց մտերիմների հետ շփվել ընդամենը 29 դրամ/րոպե սակագնով: Այսօր ուրախ ենք հայտարարել, որ Ռուսաստանում ռոմինգից օգտվող մեր բաժանորդների համար իրենց հաշիվը լիցքավորելն ավելի հեշտ է դարձել: Այլ վճարային համակարգերից բացի՝ այժմ նրանք կարող են օգտագործել նաեւ Rapida վճարային համակարգը», - նշել է Օրանժ Արմենիայի գլխավոր տնօրեն Ֆրանսիս Ժելիբտերը:

17:35 | 08.09.14 | Новости | 4989
Абоненты в роуминге Orange Armenia на территории России отныне могут пополнить свой баланс посредством более 90 тыс. точек приема платежей RAPIDA.
Счет можно пополнить на 10-15 тыс. рублей посредством банкоматов, систем самообслуживания и сотовых телефонов. Абоненты Orange могут пополнить свой баланс также онлайн, заранее зарегистрировав на сайте www.rapida.ru электронный кошелек RAPIDA.
Платежная система Rapida расширяет спектр возможностей для абонентов Orange, пополнив ряд платежных систем, уже доступных для абонентов Orange - QiWi, Orange Top-up, Ezetop и INTEREXPRESS.
«Совсем недавно мы предложили нашим абонентам более доступные условия роуминг-услуг в России, предоставив им возможность общаться со своими родными всего за 29 драмов в минуту в сети Orange и MegaFon. Сегодня мы рады объявить, что для наших абонентов, которые пользуются услугами роуминга в России, уже стало легче пополнить свой счет. Помимо других платежных систем теперь они могут использовать также платежную систему Rapida»,- отметил гендиректор компании Оранж Армения Франсис Желибтер.