16:46 | 18.09.14 | Նորություններ | 5535
Beeline-ը պարգեւատրել է «Ի՞նչ է ֆորտունան ինձ համար» խորագրով մրցույթի հաղթողներին, որն անց էր կացվել Facebook եւ Odnoklassniki սոցիալական ցանցերի Beeline Armenia պաշտոնական էջերում։
Հաղթողների պարգեւատրման արարողությունը տեղի է ունեցել Ամիրյան 3 հասցեում գտնվող վերաբացված Beeline վաճառքի եւ սպասարկման գրասենյակում, ուր հրավիրվել էին լավագույն աշխատանքների հեղինակները:
Երեւանաբնակ Նվարդ Հակոբյանի ու Վանաձորից Նաիրա Ալիխանյանի լուսանկարները, որոնք հավաքել էին առավելագույն քվեներ, պարգեւատրվել են Samsung Galaxy S4 մոդելի հեռախոսներով։ Samsung Galaxy S4 հեռախոսներով են պարգեւատրվել նաեւ Աշոտ Բեգլարյանը եւ Լիլիթ Հակոբյանը, որոնց աշխատանքները լավագույնն էին ճանաչվել լուսանկարիչներից ու Beeline ներկայացուցիչներից կազմված հանձնաժողովի կողմից:
«Beeline-ի անունից սրտանց շնորհավորում եմ մրցույթի հաղթողներին եւ շնորհակալություն հայտնում բոլորին մասնակցության, ինչպես նաեւ գեղեցիկ ու հետաքրքիր լուսանկարների համար: Հավատացած ենք, որ այս փոքրիկ մրցանակները եւ այն դրական զգացողություններն, որ ստացաք այսօր, կօգնեն ձեզ կյանքը դարձնել ավելի լավը»,- ասել է Հայաստանում Beeline-ի Հասարակայնության հետ կապերի ծառայության ղեկավար Տաթեւ Այրումյանը:
Նշենք, որ «Ի՞նչ է ֆորտունան ինձ համար» լուսանկարների մրցույթը մեկնարկել էր սույն թվականի օգոստոսի 8-ին։ Ընդհանուր առմամբ մրցույթին մասնակցել է ավելի քան 150 աշխատանք։
Սոցիալական կայքերից յուրաքանչյուրում մրցույթի հաղթող է ճանաչվել երկուական մասնակից` առավելագույն թվով քվե հավաքած եւ հատուկ հանձնաժողովի կողմից ընտրված լուսանկարների հեղինակները: Հաղթող մասնակիցների աշխատանքներին կարելի է ծանոթանալ Facebook եւ Odnoklassniki սոցիալական ցանցերի «Beeline Armenia» էջերում:

16:46 | 18.09.14 | News | 5545
Beeline awarded the winners of “What is Fortuna to Me?” photo contest held on company’s Facebook and Odnoklassniki social websites. The award ceremony took place at Beeline’s reopened sales and service office on Amiryan Street.
Yerevan resident Nvard Hakobyan and Vanadzor resident Naira Alikhanyan whose works got the most number of likes received Samsung Galaxy S4 smartphones from Beeline, Ashot Beglaryan and Lilit Hakobyan got similar smartphones. Their works got the highest scores of the jury comprised of professional photographers and Beeline representatives.
“On behalf of Beeline, I would like to congratulate the winners of the photo contest and thank all participants for sending their interesting and nice photos. I believe our gifts and the positive emotions you got today will help you change your lives for the better. Let the Fortuna be a loyal guide for you and bring in even greater victories in the future”, Beeline PR Manager Tatev Ayrumyan said.
It should be noted that “What is Fortuna to Me?” photo contest kicked off on August 8. The total number of photos submitted for the contest exceeded 150.
Two participants were named winners from each social website – the author of the photo which got the most number of likes and the author of the photo which got the highest score of the jury.