14:15 | 02.10.14 | Նորություններ | 5072
Beeline–ը մասնակցում է Սոցիալական գործընկերության 5-րդ ազգային կոնֆերանսին, որի հիմնական նպատակն է խթանել եռակողմ սոցիալական գործընկերությունը եւ սոցիալական երկխոսությունը պետական մարմինների, աշխատողների եւ գործատուների միջեւ:
«Միջազգային փորձն ապացուցում է, որ շարունակական համագործակցության պարագայում սոցիալական գործընկերության ինստիտուտը կարող է ծառայել որպես արդյունավետ գործիք երկրի տնտեսական եւ սոցիալական զարգացումն ապահովելու գործընթացում։ Իսկ եռակողմ սոցիալական գործընկերության եւ սոցիալական երկխոսության պարագայում Beeline–ը ստանձնել է սոցիալական գործընկերոջ դեր, ինչպես աշխատակիցների, այնպես էլ պետության համար: Դրանում է նաեւ արտահայտվում մեր` որպես պատասխանատու գործատուի դերը, որը ձգտում է դեպի ավելի լավը փոխել մարդկանց կյանքը»,- իր ողջույնի խոսքում ասել է Հայաստանում  Beeline–ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը։
«Beeline–ը  հանդիսանում է Հայաստանի գործատուների հանրապետական միության (ՀԳՀՄ)մշտական գործընկերը, եւ իր ֆինանսական աջակցությամբ եւ ինտելեկտուալ մասնակցությամբ մշտապես նպաստում է լավագույն մշակույթի ներդրմանը եւ զարգացմանը Հայաստանում»,- նշել է ՀԳՀՄ նախագահ Գագիկ Մակարյանը:
Կոնֆերանսին մասնակցում են ՀՀ օրենսդիր եւ գործադիր մարմինների, դիվանագիտական կորպուսի, միջազգային եւ տարածաշրջանային կառույցների ավելի քան 130 ներկայացուցիչներ:

14:15 | 02.10.14 | News | 5105
Beeline takes part in the 5th National Conference on Social Partnership the main aim of which is to promote bilateral social partnership and social dialog between state bodies, employees and employers.
“International practice proves that in case of ongoing cooperation the institute of social partnership can serve as an effective tool to ensure country’s economic and social development. Under bilateral social partnership and social dialog, Beeline has assumed the role of a social partner for both its employees and the state. It is also expressed in our role of the responsible partner aspiring to change the life of people for the better”, Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin said.
“Beeline is the constant partner of Republican Union of Employers of Armenia (RUEA) and through its financial support and intellectual participation it contributes to the introduction of the best culture and development in Armenia”, said RUEA Chairman Gagik Makaryan.
Over 130 representatives of Armenia’s legislative and executive agencies, diplomatic corps and international and regional structures take part in the conference.