17:26 | 10.10.14 | Նորություններ | 4482
Beeline-ի բջջային կապի կանխավճարային եւ հետվճարային հաշվարկային համակարգերի բաժանորդները կարող են շարունակել օգտվել ռոումինգի աննախադեպ ցածր գներից մինչեւ 2015թ. հունվարի 31-ը:
«Կապի մեջ» ծառայությունը, ռոումինգի ցածր գների շնորհիվ, կարճ ժամանակահատվածում մեծ տարածում գտավ մեր բաժանորդների շրջանում: Մենք որոշեցինք երկարաձգել ծառայության ժամկետը, քանի որ Beeline-ը ձգտում է բաժանորդների կյանքն ավելի լավ դարձնել` նրանց հնարավորություն ընձեռելով վայելել մեր պարզ եւ հարմար ծառայությունները»,- նշել է Հայաստանում Beeline-ի գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
Գտնվելով Beeline ցանցում Վրաստանում, Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում, Wind ցանցում Իտալիայում կամ Kyivstar ցանցում Ուկրաինայում՝ հաճախորդները կարող են ընդունել մուտքային զանգեր, ինչպես նաեւ զանգահարել Հայաստանի Beeline բջջային հեռախոսահամարներին 29.99 դրամ մեկ միասնական սակագնով։
1ՄԲ բջջային ինտերնետի եւ ելքային SMS հաղորդագրության արժեքը կազմում է 29.99 դրամ։ Մուտքային SMS հաղորդագրություններն անվճար են։
Բացի այդ, գտնվելով Beeline ցանցում Վրաստանում, Ռուսաստանում եւ ԱՊՀ այլ երկրներում, Wind ցանցում Իտալիայում կամ Kyivstar ցանցում Ուկրաինայում՝ կանխավճարային եւ հետվճարային հաշվարկային համակարգերի բաժանորդները կարող են անվճար զանգահարել Հաճախորդների սպասարկման ծառայության +374 80000612 հեռախոսահամարով։ Անվճար զանգահարելու համար անհրաժեշտ չէ նախապես հավաքել որեւէ հրահանգ կամ ակտիվացնել ծառայություն։
«Կապի մեջ» ծառայությունը ակտիվացնելու համար հաճախորդը պետք է իր բջջային հեռախոսից հավաքի *655# հրահանգը։ Ծառայության ակտիվացման գումարը կազմում է 290 դրամ։ Ծառայությունից օգտվելու համար անհրաժեշտ է անվճար ակտիվացնել ռոումինգը՝ հավաքելով #351*0000# հրահանգը, եթե հաճախորդը կանխավճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդ է, կամ դիմել հաճախորդների սպասարկման ծառայություն 0611 համարով, եթե հաճախորդը հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդ է:

Beeline announced today the extension of the expiration date of “Connected” roaming service. Beeline prepaid and postpaid subscribers can continue taking advantage of unprecedented low roaming prices till January 31, 2015.
“Owing to its low prices, within a short period of time “Connected” roaming service managed to gain great popularity among our subscribers. The decision to extend the expiration date of the service is accounted by Beeline’s aspiration to change the life of its subscribers for the better providing them an opportunity to enjoy our simple and convenient services”, said Beeline Armenia CEO Andrey Pyatakhin.
When in Beeline network in Georgia, Russia and other CIS states, in Wind network in Italy or in Kyivstar network in Ukraine the operator’s subscribers can receive incoming calls as well as make calls to Beeline numbers in Armenia at the same price – at AMD 29.99 per minute. 1MB of Internet and outgoing SMS-messages also come at AMD 29.99. Incoming SMS-messages are free.
Besides that, when in Beeline network in Georgia, Russia and other CIS states, in Wind network in Italy or in Kyivstar network in Ukraine Beeline prepaid and postpaid subscribers can make free calls to the customer care service in Armenia by dialing +374 8000 0612. No prior activation of anything is required.
To activate “Connected” roaming service, subscribers should send *655# request from their phones. Activation of the service costs AMD 290. To use the service, prepaid subscribers should activate it before crossing the Armenian border by sending #351*0000# command and postpaid subscribers should contact customer care service dialing 0611.